Kometa Brno – Jihlava 4:2 (kon.) | Jungadler Mannheim – Chomutov 5:2 (kon.) | K. Vary – Kölner Haie 5:4 (po pr.)
HC Kometa Brno
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
HC Dukla Jihlava
Neděle 19.08.2018, 11:00 • Realistic Arena, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje • O 5. - 6. místo

V 17. ročníku O pohár hejtmanky Karlovarského kraje skončila na šestém místě Dukla Jihlava. Na pátém místě tedy Kometa.

Nejužitečnějšími hráči těchto týmu jsou vybráni Miroslav Juda (JIH) a Radek Kučerík (KOM). (13:10:43)

59:41
    Marek pálil od modré, ale trefil se mimo bránu Brna.

58:21
    Jakub Krajíček naskočil ze střídačky tak chytře, že předběhl obránce Komety, dostal se do úniku. Střela však mířila přesně do betonu Micky.

58:07
    Do konce zápasů zbývají dvě minuty.

58:01
    Jihlava hraje v plném počtu.

57:48
    Meluzín poslal střelu z mezikruží, ovšem gólman Jihlavy zakročil.

57:19
    Popelka pálil od modré čáry, ale trefil se do hloučku bránících hráčů.

56:48
    Jihlava má již na ledě čtyři bruslaře.

56:10
    Kometa si zahraji dvojitou přesilovou hru.

56:00
    Jindřich Kardoš (JIH) se provinil držením soka, a tak si odbude dvě minuty na trestné lavici.

55:28
    Kometa hledá cestu do branky Chaloupka, ale marně.

54:33
    Vysokou holí hrál Tomáš Vala (JIH), který si tak vysloužil od sudích dvě minuty.

54:15
    Dukla právě vstřelila branku!
    V přesilové hře se prosadil PETR BOUŠKA střelou od modré čáry a propálil vše, co mu stálo v cestě, včetně Chaloupka. Asistence: Vítězslav Brož.

53:40
    Michal Kunc (KOM) poslal k zemi Jiřího Marka, který se za pomoci spoluhráčů zvedá a odjíždí na střídačku. Kuc si vysloužil dvě minuty za vražení na hrazení + osobní trest.

52:50
    Při přechodu do útočné třetiny se Dukla dopustila ofsajdu.

52:10
    Jan Sedláček (KOM) odchází zpytovat svědomí na dvě minuty za podražení soupeře.

51:26
    Rašovský pálil z pravého kruhu, ale Chaloupek zakročil.

Kamila Stříteská Ströer

Matěj Hodoval

Branky a nahrávky: 4. Kadlic (Kunc), 9. Kučerík (Kunc), 37. Kadlic (Kunc), 45. Kunc (Minárik, Kadlic) – 22. Krišta (Zadražil), 55. Bouška (Brož)

HC Kometa Brno: Micka (Vystavěl) – Svozil, Kučerík "C", Jan Sedláček, Studený, Holemý, Tomáš Sedláček, Furch – Kadlic Minárik, Kunc "A", Popelka, Matula, Meluzín, Kavický, Rašovský, Snášel, Karpíšek, Hubáček
    HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Javůrek) – Zvěřina, Veleba, Rašín, Trávník, Piskač, Krišta, Marek, Bouška – Pigl, Juda, Brož, Vala, Krajíček, Kardoš, Doležal, Čermák, Zadražil, Kochrda, Svoboda

Rozhodčí: Glanc – Gerát, Havlovec