Karviná – Zubří 30:23 (kon.)
HCB Karviná
30:23 (17:11)
HC ROBE Zubří
Neděle 04.11.2018, 10:30 • hala STaRS, Karviná • Chance Extraliga mužů • 8. kolo

Z Karviné je to vše, děkuji za pozornost. (12:07:08)

HCB Karviná – HC ROBE Zubří 30:23 (17:11)
    Nejvíce branek: Monczka 8/2, Nedoma 4, Brůna 4 – Korbel 6, Vlk 4, Hrstka 4/1. Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/1. Vyloučení: 5:5. Diváci: 948.

Karviná se tímto vítězstvím dostala na čele tabulky do dvoubodového náskoku, Zubří zůstává na 9. místě.

Před 948 diváky Karviná ve druhém poločase nejprve utekla až do devítibrankovéhom rozdílu a zdálo se, že je pouze otázkou času, kdy prolomí dvoucifernou bariéru. Ale to se nakonec nestalo. Přišly krizové momenty v podobě dlouhého dvojnásobného oslabení a několika krátkých střeleckých výpadků. Zubří se ale nikdy nedokázalo dostat na menší než šestibrankový rozdíl. V samotném závěru se Baníku poprvé v sezóně na domácím hřišti podařilo dosáhnout na hranici 30 gólů a mohl pak se svými fanoušky oslavit pohodlné vítězství, o kterém se rozhodlo již v prvním poločase.

Konec zápasu. (30:23)
    60
    Nakonec to vyšlo, Mucha to asi bude mít v kabině docela drahé! (30:23)

60
    Hostům nevyšel hod do prázdné branky a Karviná v sedmi má ještě jednu šanci. (29:23)

60
    Růžovi chyběl kousek, Malina zastavil míč na čáře. (29:23)

59
    Chyby v útoku na obou stranách, hraje se nyní hodně živelně. Domácí by rádi poprvé doma dali 30 gólů. (29:23)

59
    Výborná práce mladého Růžy v obraně. (29:23)

58
    Domácí to zkusili v sedmi, ale neuspěli. (29:23)

58
    Lavička Karviné reaguje druhým oddechovým časem. (29:23)
    58
    Další úspěšný brejk Vlka poté, co Zbránek trefil pouze stojnou nohu Maliny. (29:23)
    57
    Prostrčení na Noworytu domácím nevyšlo, takže do brejku utekl opět Vlk a šanci proměnil. (29:22)

56
    Marjanović opět deptá střelce soupeře. (29:21)
    56
    Na konci zápasu si zahraje také domácí Mucha a i on slaví vstřelený gól po povedené ráně ze střední spojky. (29:21)