Karviná – Jičín 30:18 (kon.) | Plzeň – Kopřivnice 28:27 (kon.)
O2xyworld HBC Jičín
Neděle 02.12.2018, 10:30Chance Extraliga mužů • 12. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:08:12)

HCB Karviná – HBC Ronal Jičín 30:18 (16:10)
    Nejvíce branek: Nedoma 5, Monczka 5/3, Solák 4 – Drbohlav 4, Kostelecký 3, Kovařík 3. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 5/4 – 1/0. Vyloučení: 6:3.

Je dobojováno! Karviná potvrdila roli favorita a po zásluze bere oba body. Nutno dodat, že vítězství bylo zasloužené. Hosté se drželi třináct minut, poté soupeř odskočil a po zbytek utkání už jen navyšoval svůj náskok. Jičín tak potvrdil, že se mu v poslední době venku vůbec nedaří. Za zmínku dnes stojí především výkon domácího gólmana, Nemanja Marjanović totiž doslova zavřel branku.

Konec zápasu. (30:18)

60
    Poslední akce jakoby symbolizovala celé utkání. Za Marjanovičem zvonila branková konstrukce, poté se balón odrazil do domácího gólmana. Víc už se nejspíše nestane. (30:18)

60
    Oddechový čas pro domácí. (30:18)

59
    Pokus Machalického přes celé hřiště, míč končí těsně vedle branky. Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta. (30:18)
    59
    Sehrávka do levého křídla, Kostelecký zakončoval na vzdálenější tyčku, jeho střela se zastavila v síti! (30:18)
    58
    Třicátá branka domácích je na světě! Postaral se o ni z pivota Jan Užek! (30:17)

58
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Jiří Drbohlav).
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Tymoteusz Piątek). (29:17)
    57
    Obrana domácích v posledních minutách hodně polevila, to v tuto chvíli potrestal dalším gólem Horut! (29:17)

57
    Další parádní zákrok od gólmana Marjanoviče, hala je v tuto chvíli na nohou a tleská! (29:16)
    56
    O další přihrávku si řekl Piątek. Domácí pivot ji dostal, poté přelstil Machalického! (29:16)
    55
    Hosté velmi rychle využívají svou početní výhodu, prosazuje se Drbohlav, který snižuje. (28:16)

55
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák). (28:15)

55
    Machalickému pomohla branková konstrukce, Plaček si poté pomohl taktickým faulem. (28:15)

54
    Výborné bloky domácích hráčů v obraně, hosté ale zůstanou u balónu. (28:15)

54
    Stoprocentní příležitost pro Soláka. Střela domácího házenkáře však končí nad brankou! (28:15)