Plzeň – Zubří 26:25 (kon.) | Frýdek-M. – Dukla 24:27 (kon.) | Nové Veselí – Karviná 24:25 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
24:25 (9:10)
HCB Karviná
Neděle 27.01.2019, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • 15. kolo

TJ Sokol Nové Veselí – HCB Karviná 24:25 (9:10)
    Nejvíce branek: Dodica 5/2, Sekulić 5, Bartůněk 5 – Brůna 6, Nedoma 4, Chosik 4. Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 6/3 – 1/1. Vyloučení: 5:5. ČK: Zbránek (KAR). (18:40:31)

Tisková konference se nakonec neuskuteční, pohledem na statistiky se s vámi loučím a přeji hezký, pětihodinový, zbytek víkendu. U další házené z Nového Veselí se budu těšit napočtenou!

V nejbližších momentech bychom vám měli přinést ohlasy obou trenérů na tiskové konferenci. Situace je ale taková, že se to moc na případnou tiskovku nechystá a dění po zápase je velice klidné.

Utkání 15. kola STRABAG RAIL Extraligy mužů je minulost. Domácí i v druhé půli tahali za kratší konec a v 55. minutě po trefě Brůny to vypadalo na klidnou výhru Karvinských, kteří vedli poměrem 24:19. Pak byl ale vyloučen na dvě minuty Chudoba za zásah do obličeje a domácí se nadechli k mocnému návratu do zápasu. Postupně se dostali až na jediný gól ztráty. Když Dodica v čase 59:21 snížil na 24:25, hala bouřila a hnala Veselí za bodem. HCB navíc neproměnilo poslední útok a sedm sekund zbývalo domácím na poslední útok, Kezič ale trefil bloky. Proto konečný výsledek: Nové Veselí – Karviná 24:25.

Konec zápasu. (24:25)

60
    HCB v pasivní hře, Chosik trefuje z výskoku břevno! Domácí měli sedm sekund do konce a utíkali do rychlého útoku, na sebe to vzal Kezič, jenže vytloukl bloky! (24:25)

60
    22 sekund před definitivním koncem zápasu si Karviná bere taktéž poslední oddechový čas! (24:25)
    60
    59:21, Dodica přes bloky snižuje na 24:25! (24:25)

60
    Tak tohle bude ještě asi hodně infarktový závěr zápasu! Domácí celek je rázem v útoku, má 55 sekund do konce utkání a stav 23:25. Trenér Hladík vyčerpal poslední oddechový čas. (23:25)
    59
    Kezič se z osy hřiště prosazuje a domácí hala bouří! (23:25)

58
    Nedoma ze stejné pozice jako předtím napálil ale tyčku! Veselí má ještě šanci na body. (22:25)
    58
    Skalický ale vrací do zápasu zpět třígólový rozdíl. (22:25)
    58
    Nedoma ale celou hostující lavičku uklidil přehozem Studeného z křídla. (21:25)
    57
    Sokol ještě živí naději. Laxní návrat hostí do obrany vyřešil gólem Kezič a tři minuty před koncem je stav 21:24. (21:24)

56
    Brůna si vycouval až na deset metrů a pokusil se o střelu přetahem, Studený mu ji ale vylapal! (20:24)
    56
    I Skalický si připsal první gól v dresu Veselí během dnešního zápasu. Štohanzl mu sklepl na křídlo, odkud se již nemýlil. (20:24)

55
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Radim Chudoba). (19:24)
    55
    Brůna se prosadil z výskoku na deseti metrech a hosté vedou již pětigólovým rozdílem. (19:24)