Olomouc – Vladivostok 4:2 (kon.) | Kobra – Slavia 2:6 (kon.) | Motor ČB – Füchse 5:1 (kon.)
Mountfield HK – Saryarka 3:1 (kon.) | Břeclav – SHKM Hodonín 5:4 (kon.) | Žďár n/S – Dvůr Králové n. L. 6:1 (kon.)
Banská Bystrica – HC Slovan 4:3 (kon.) | Řisuty – Letňany 4:5 (kon.) | Villach – K. Vary 2:6 (kon.)

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Znovu karlovarský štírek JAKUB FLEK! Skvělou práci odvedl Tomáš Rachůnek, který s pukem objel rakouskou branku, z levého kruhu našel kolmicí na pravém Fleka, který sám před Bakalou nezaváhal!

48:15
    Západočeši už vedou o tři góly! Sváteční střelec MARTIN ROHAN dostal nabito na modrou čáru a tvrdou ranou z voleje trefil přesně nad levý beton! Asistence: Michal Plutnar.

40:01

Druhá třetina nabídla celkem čtyři branky. Villach nejprve dvěma slepenými góly Sharpa a Frasera v polovině prostřední části srovnali, karlovarští hokejisté ale zásluhou tref Fleka a Beránka znovu odskočili do dvougólového vedení.

40:00

39:00
    Energetici minutu před koncem druhé části přidávají pojistku na své vedení. Svěřenci Martina Pešouta nejprve nevyužili přečíslení tří proti dvěma a kotouč skončil na zadním mantinelu, odtud se po souboji odrazil před branku, kde ho nehlídaný ONDŘEJ BERÁNEK nadvakrát dotlačil do rakouské branky! Bez asistence.

31:58
    Energetici znovu vedou! JAKUB FLEK z levého kruhu vypálil z ostrého úhlu a trefil parádně vzdálený horní růžek! Asistence: Petr Šenkeřík, Petr Stloukal.

30:30
    Villach právě vstřelil branku!
    Karlovarští hokejisté zachybovali v obranném pásmu a situaci tři na dva Villach využil dokonale. Zcela osamocený JAMIE FRASER z pravého kruhu našel skulinku mezi Závorkovými betony! Asistence: Benjamin Lanzinger, Felix Maxa.

28:08
    Villach snižuje na rozdíl jediné branky! Pollastrone našel na pravém kruhu zcela volného MACGREGORA SHARPA, který vymetl neomylně pravý horní roh. Závorka byl naprosto bez šance. Asistence: Jerry Pollastrone.

20:01

Úvodní dvacetiminutovka je minulostí, Po vyrovnané první polovině třetiny, kdy měly šance oba týmy, se energetici prosadili dvakrát v závěrečné pasáži periody. Nejprve na konci patnácté minuty skóroval Martin Kohout, minutu a půl před koncem využili hráči českého týmu zásluhou Tomáše Mikúše přesilovou hru.

20:00

18:27
    Deset sekund potřebovali zelenobílí na využití přesilové hry! Signál na Fleka ukotveného před brankou sice nevyšel, poskakující kotouč na brankovišti ale dotlačil do branky TOMÁŠ MIKÚŠ! Asistence: Jakub Flek, Tomáš Rachůnek.

18:17
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Markus Schlacher – 2 min., hrubost).

15:00
    Energetici se ujímají vedení! Přečíslení dvou proti jednomu vyřešil po Grígerově nahrávce střelou z pravého kruhu pod gólmanu lapačku MARTIN KOHOUT! Asistence: Dávid Gríger, Martin Rohan.

00:01

EC Villacher SV: Bakala (Schluderbacher) – Bacher, Brunner, De Santis, Fraser, Schlacher, Wolf – Alderson, Down, Jennes, Kromp, Lahoda, Lanzinger, Maxa, Petrik, Pollarstone, Scharp, Steurer, Trivino, Wohlfahrt.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Kuchař) – Sičák "A", Šenkeřík, Rohan, Plutnar, Kovačević, Šafář, Podlipnik, Tomeček – Rachůnek, Mikúš, Flek – Beránek, Gríger, Kohout – Lapšanský, Skuhravý, Gorčík – Stloukal, Kverka, Havránek..

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 29. Sharp (Pollastrone), 31. Fraser (Lanzinger, Maxa) – 15. Kohout (Gríger, Rohan), 19. Mikúš (Flek, Rachůnek), 32. Flek (Šenkeřík, Stloukal), 39. Beránek, 49. Rohan (Plutnar), 56. Flek (Rachůnek)

EC Villach SV: Bakala (Schluderbacher) – Bacher, Brunner, De Santis, Fraser, Schlacher, Wolf – Alderson, Down, Jennes, Kromp, Lahoda, Lanzinger, Maxa, Petrik, Pollarstone, Scharp, Steurer, Trivino, Wohlfahrt.