Vyškov – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Petřkovice – Třinec 0:4 (kon.) | Písek – Dukla Praha 0:2 (kon.)
Kladno – Ústí n. L. 1:2 (kon.)
FC Písek
0:2 (0:2)
FK Dukla Praha
Úterý 04.09.2018, 17:00MOL Cup • 2. kolo

Je konec. V MOL Cupu postupuje do dalšího kola FK Dukla Praha. Hostům k výhře stačily dvě branky z první půle. Nejprve se ve 25. minutě prosadil Schranz z pokutového kopu. Pojistku přidal v 38. minutě Breda. Písečtí se přes prvoligového soupeře prosazovali hodně těžko a Hruška v hostující bráně dnes neměl moc práce. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer. (18:59:02)

90+3

90+3
    Poslední událostí dnešního utkání byl přímý kop Hanzlíka. Krátce na to hlavní sudí ukončil hru.

90+2
    Jeden z posledních útoků Dukly, Miloševič však stál v ofsajdu.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

89
    Jihočeši se snaží z posledních sil zakládat útok. Nakonec se jim podařilo i vystřelit, ale nepříliš důrazná pozemní střela byla pro Hrušku lahůdka.

88
    Vacovský zablokoval střílenou přihrávku směřující před Hajduška.

86
    Domácím se v těchto chvílích sice daří držet balón, ale projít přes pozornou obranu Dukly je téměř nemožné. Ještě dodám údaj o divácích. Dnes si cestu na fotbal v Písku našlo 1580 diváků!

84
    Hanouskova střela z velkého vápna se odrazila od horní tyče.

83
    Písku čas rychle utíká a nic nenasvědčuje tomu, že by Písečtí alespoň vyrovnali skóre. Někteří diváci začínají zklamaně opouštět stadion.

81
    Naposledy střídají také hráči Dukly. Na poslední minuty se do hry zapojí Ivan Ostojic, který vystřídá Martina Chlumeckého.

80
    Poslední střídání Písku. Ze hry odchází Václav Hrachovec, kterého nahradí Daniel Petřík.

79
    Milec předvedl dobrý obranný zákrok proti Bezdičkovi.

78
    Hajdušek byl u míče o krok dříve než Schranz.

77
    Tetour předvedl pohlednou kličku proti třem soupeřům, dál ho však domácí hráči nepustili.