Mountfield HK – Liberec 2:0 (kon.) | K. Vary – Lillehammer IK 6:4 (kon.)
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 28.08.2018, 13:15 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Přípravné zápasy juniorů

V tuto chvíli je to ode mě již vše. Přeji příjemný zbytek dne a u dalších přenosů z juniorského hokeje se těším na shledanou. (15:31:39)

Prodloužení potvrdilo hradecké výkony ze základní hrací doby. V nastaveném čase nepustili svého soupeře téměř k ničemu a odměnou jim byl dnes již třetí vstřelený gól. Naopak Severočeši se nedokázali prosadit ani jednou.

A 79 vteřin před vypršením nastaveného času se dočkali domácí branky, která už definitivně ukončuje dnešní střetnutí! MIROSLAV KUKLA byl už poměrně z úhlu, ani to mu ovšem nepokazilo plány na střelu. Z pravé strany zvedl hradecký bek puk kolem bližší tyče přímo pod břevno. Asistence: Samuel Hrabčák, Dominik Šedivý.

V prodloužení jsou jediným útočícím týmem zatím domácí, kteří Liberec k ničemu nepouštějí.

Po nepříjemných odrazech puku od Pinkase a Poppela se puk dostal na vyrážečku Paříka, který kotouč po chvíli přikryl a přerušil hru.

Tadeáši Pinkasovi utekl puk přes modrou čáru, jsme v půlce prodloužení.

Samuel Hrabčák obkroužil dvakrát pravý kruh a poté vystřelil v pádu z mezikruží. Jeho bekhend si Pařík pohlídal.

Až teď se Hradci povedlo přejít modrou čáru, velmi rychle ale puk na své hole získali Liberečtí.

U kotouče jsou nyní domácí, kteří krouží za bránou a snaží se najít cestu na druhou stranu.

Třetí třetina je u konce, v šedesáti minutách zvítězil Hradec nad Libercem poměrem 2:0. Po jedné brance se podařilo Lvům vstřelit v první a druhé třetině, třetí třetinu pak svůj náskok dokázali udržet a brankář Dvořák podpořil tým vychytaným čistým kontem.

Následovat ovšem bude ještě pětiminutové prodloužení tři na tři, na kterém se týmy spolu dohodly.

59:56
    Hradec ovšem velmi rychle dostal puk z pásma a tohle už pro domácí dopadne dobře.

59:33
    Až teď jsou Tygři v útoku a Lukáš Pařík znovu na střídačce!

59:13
    Hradečtí nechtějí nechat přejít soupeře přes střední pásmo a zatím se jim to daří na jedničku.

58:51
    Vhazovat se ale teď bude ve středním pásmu, a tak se Pařík do brány opět vrátil.

58:49
    Dvojnásobná přesilovka už je pryč, stále však zbývá ta klasická. A navíc ji Liberečtí zesílí o power-play, Lukáš Pařík totiž míří z brány!

58:39
    Dominik Šedivý se provinil podrážením a hosté mají 6 vteřin dvojnásobné přesilovky.