SHKM Hodonín – Břeclav 11:4 (kon.)
SHKM Baník Hodonín
11:4 (4:0, 2:2, 5:2)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Středa 29.08.2018, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Přípravné zápasy

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera. Na počtenou! (20:12:36)

V závěrečné třetině padlo celkem sedm branek. Břeclav se dostala Hodonínu na dosah dvou branek, když v 52. minutě snížila na 6:4, od té doby však už skórovali jen domácí, kteří přidali pět branek a vítězí v dnešním utkání 11:4.

59:46
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Čtrnáct vteřin před koncem třetí třetiny navyšuje vedení svého týmu DAVID JANÁS. Asistence: Robert Rákoczy, David Polesný.

59:23
    Tobolova tvrdá rána končí na Lunerově betonu.

58:39
    Jakub Klimovič se proháčkoval až před brankoviště, v koncovce však nebyl přesný.

58:05
    Hodonínští stále nemají dost a pokračují v útočení! Michal Martinčík musel předvést několik zákroků.

56:42
    Domácí se dočkali očekávané desítky! Střelcem desáté branky Drtičů je PETR PEŠ, který zároveň kompletuje hattrick! Asistence: Michal Kuba, Robert Rákoczy.

55:46
    Drtiči přidávají devátou branku! Brankáře Martinčíka překonal přesnou střelou ANDREAS JAJCAY. Asistence: Marek Výmola.

55:16
    Tobola nebezpečně tečoval nahození před Lunerem, hodonínský brankář stihl včas zareagovat.

54:59
    Vyloučení v týmu HC LVI Břeclav (Klimovič – 2 min., sekání).

53:52
    Domácí přidávají ještě další gól! Tentokrát se prosadil MICHAL KUBA a střílí již osmou branku svého týmu, čímž vrací Hodonínu čtyřbrankové vedení. Asistence: David Polesný.

52:26
    Opět je tady rychlá odpověď Drtičů na gól Lvů. Brankář Luner přenechal puk JAKUBU SAJDLOVI, ten si s kotoučem nabruslil až do útočného pásma a vymetl pavučinky v horním rohu břeclavské brány. Asistence: Ondřej Luner.

51:27
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Radek Zháňal vyslal DOMINIKA TOBOLU do útoku, ten převzal kotouč a nekompromisně zakončil ke vzdálenější tyči hodonínské brány! Asistence: Radek Zháňal.

50:48
    Peš předložil puk Sajdlovi ke střele, ten z hrotu pravého kruhu přestřelil.

49:04
    JAKUB KLIMOVIČ to teď vzal na sebe, převzal puk ve středním pásmu, objel si dva hodonínské obránce a propasíroval puk mezi pravou tyčí a brankářem Lunerem až za brankovou čáru! Asistence: Roman Průdek.

48:13
    Domácí se dostali v přesilové hře k několika střelám, se všemi si však Michal Martinčík poradil a nepustil žádnou střelu za svá záda.

46:18
    Vyloučení v týmu HC LVI Břeclav (Klauda – 2 min., podrážení).

Ivan Hochman

Branky a nahrávky: 4. Peš (Polesný, Kuba), 6. Rákoczy (Kuba, Janás), 15. Janás (Peš, Polesný), 15. Kučera (Sajdl, Crlík), 39. Peš (Sajdl), 40. Jajcay (Vacula), 53. Sajdl (Luner), 54. Kuba (Polesný), 56. Jajcay (Výmola), 57. Peš (Kuba, Rákoczy), 60. Janás (Rákoczy, Polesný) – 31. Zugar (Dora), 38. Průdek, 50. Klimovič (Průdek), 52. Tobola (Zháňal)

SHKM Baník Hodonín: Luner (Zollpriester) – Polesný, Rákoczy, Lidák, Crlík, Weber, Veselský – Kuba, Peš, Janás – Sajdl, Tomi, Kučera – Jajcay Chalupa, Lindner – Vacula, Výmola

Trenér: Jan Prčík

HC Lvi Fosfa Břeclav: Král (31. Martinčík) – Klauda, Zháňal, Průdek, Göndör, Tobola, Sedláček, Dora, Zapletal, Viest, Zugar, Zajíček, Klimovič

Trenér: David Bartal