Vsetín – Olomouc 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:5 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
Mountfield HK
Čtvrtek 30.08.2018, 15:50 • Zimní stadion Kotlina • Přípravné zápasy juniorů

Rád bych vás pozval k přípravnému utkání A-mužstva, které se představí ve Žďáře nad Sázavou. (17:46:49)

Oba dva týmy se utkání už za týden, kdy začíná nový ročník DHL Extraligy juniorů. Bude zajímavé jestli se Havlíčkobrodští ponaučí ze svých chyb. Pro dnešek je to ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších olajnů se těším na počtenou.

Po šedesáti minutách známe i vítěze a tím je hradecký Mountfield HK, jenž přidal další výhru v podobě 5:2. Ve třetí části se nejprve prosadili domácí zásluhou Lukáše Pokorného. Domácí hráči nakupili chyby v obraně, čehož využili hosté ke dvěma brankám. Ve 49. minutě se prosadil Petr Poppel a za další 4 minuty uzavřel skóre Dominik Sklenář.

59:52
    Nahození od modré s přehledem chytá Sajdl.

59:45
    Přihrávka střídá přihrávku ale střely nepřicházejí.

59:20
    Bruslaři kombinují před Sajdlem, ale ke střele se nikdo nemá.

58:54
    Střela z levého kruhu nenašla volné místo v Sajdlově brance.

58:38
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Hrabčák – 2 min., podrážení).

58:24
    Petržilka se snažil něco vymyslet, avšak ztratil rovnováhu a puku se chopili hosté.

57:56
    Bruslařům vázne kombinace a východočeský celek se v pohodě ubrání.

57:38
    Hradeckým se nepodařilo vyhodit.

57:02
    Sklenář vybojoval puk na modré čáře a šetří cenné sekundy.

56:45
    Kohout nedosáhl na volný kotouč....

56:36
    Střelu z mezikruží pacifikuje pozorný Sajdl.

56:22
    Souboj o puk se odehrává v pravém rohu.

56:13
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Kynčl – 2 min., krosček).

56:13
    Bruslaři si zahrají dvojnásobnou přesilovku.

55:51
    Domácí kombinují před Sajdlem, ale Hradečtí se skvěle pohybují.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 26. Kulhánek (Cachnín), 43. Pokorný – 16. Lang (Jakubec), 20. Pinkas (Poppel, Pěnčík), 39. Sklenář (Poppel, Pinkas), 49. Poppel (Pinkas, Sklenář), 53. Sklenář (Poppel, Do. Šedivý)

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (41. Vácha) – Dudycha, Krejčí, Dvořák, Najman, Pejchal, Adam, Kerber, Trupl – Tecl (C), Cachnín, Kulhánek – Fiala, Hromádka, Petržilka – Kopic, Klofáč, Kohout – Vyvial, Vaňous, Pokorný – Košťál, Pártl, P. Vacík
    Mountfield HK: Ševců (34. Sajdl) – Pěnčík, Perička , Voňka, Kynčl, Kuboš, Řehák – Sklenář, Pinkas, Poppel – Janda, Hrabčák, Do. Šedivý – Da. Šedivý, Kašpar, Lang – Jakubec, Jušta

Rozhodčí: Tomáš Kukeně – Vít Stehlík