Hoffenheim – Manchester City 1:2 (kon.) | Juventus – Young Boys 3:0 (kon.) | AEK Atény – Benfica 2:3 (kon.)
AS Řím – Plzeň 5:0 (kon.) | Bayern – Ajax 1:1 (kon.) | CSKA Moskva – Real Madrid 1:0 (kon.)
Lyon – Šachtar 2:2 (kon.) | Manchester Utd. – Valencia 0:0 (kon.)
AS Řím
5:0 (2:0)
FC Viktoria Plzeň
Úterý 02.10.2018, 21:00 • Stadio Olimpico, Řím • Liga mistrů • Skupina G

Pro dnešek je to z Ligy mistrů vše. Děkujeme Vám za pozornost při sledování druhého duelu Plzně v základní skupině, které Viktorii nevyšlo a z Říma jede s prázdnou. (23:02:59)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 12:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 12:7.

Plzeňská Viktoria nezvládla utkání proti AS Řím a odjíždí z italské metropole s pořádnou náloží branek. Viktoria nedokázala uhlídat domácího kanonýra Edina Džeka, který dokázal, že proti Plzni mu to střílí a hned třikrát dokázal překonat dnes Matúše Kozáčika! K Džekovi se ve druhé půli přidali i skvěle hrající Ünder a Kluivert a stanovili skóre zápasu 5:0.

Plzeň i přes pět branek podržel brankář Matúš Kozáčik, který si připsal několik skvělých zákroků a zabránil dalším gólům v plzeňské síti! Směrem dopředu to však v podání Západočechů nebylo ono, v první půli mířil nepřesně hlavou Řezník, ve druhé půli Procházka z dálky nenadělal Olsenovi větší problém.

90+2
    90+2. Edin DŽEKO - 5:0

90+2
    AS Řím právě vstřelil branku!
    To je pohroma pro Plzeň a zároveň zkompletování hattricku! EDIN DŽEKO stejně jako před dvěma roky proti Plzni dává hattrick, když nikým neatakován uklidil míč hlavou po rohovém kopu Florenziho.

90+1
    Centr Florenziho znovu hledal Edina Džeka, před kterým zasáhl Hubník a uklidil míč alespoň na roh.

90+1
    Plzeňští se dostali k míči, ale velmi rychle o něj zase přišli.

90
    Hlavní sudí Pavel Raczkowski nechává nastavit dvě minuty.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby začíná a domácí mají i nadále jasnou kontrolu nad míčem i nad celým zápasem.
    88. Žlutá karta

88
    Po zákroku Patrika Schicka zůstal na trávníku plzeňský kapitán Roman Hubník a český útočník v barvách AS vidí žluté napomenutí.

87
    Hráči AS znovu mají míč ve své moci a znovu z toho byla po rozvážné rozehrávce přímočará akce v přechodové fázi, ale ve finále Džeka odstavil Hubník.

85
    Domácí znovu rozjíždí útočnou akci, Florenzi se však nedostal do zakončení.
    84. Neuznaný gól Říma

84
    Další radost na Stadio Olimpico, ovšem nakonec předčasná! Federico Fazio se dostal k hlavičkovému pokusu a míč i dokázal dostat do branky, ale je pískán ofsajd!

83
    Patrick Schick byl faulován a domácí dostanou možnost zahrávat standardní situaci z poměrně zajímavé vzdálenosti.

82
    Zdlouhavá rozehrávka nyní nakonec byla vystihnutá Ekpaiem, jenže Plzeňští o míč zase velmi rychle přišli.

Jakub Vais

Branky: 3. Džeko (Kolarov), 40. Džeko (Ünder), 64. Ünder (Lorenzo Pellegrini), 73. Kluivert, 90+2. Džeko (Florenzi)

Karty:   88. Schick (ASR) – 51. Hejda (PLZ)

AS Řím: Olsen – Florenzi (C), Fazio, Juan Jesus, Kolarov (74. Luca Pellegrini) – Cristante, N'Zonzi – Ünder (74. Schick), Lorenzo Pellegrini (74. Zaniolo), Kluivert – Džeko.
    Náhradníci: Mirante – Luca Pellegrini, Schick, Marcano, Santon, Zaniolo, El Shaarawy.

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Řezník, Hejda, R. Hubník (C), Limberský – Procházka, Hrošovský – Ma. Zeman (71. Ekpai), Hořava (64. D. Kolář), J. Kovařík – Krmenčík (78. Jakub Řezníček).
    Náhradníci: A. Hruška – Chorý, M. Havel, D. Kolář, Jakub Řezníček, Pernica, Ekpai.

Rozhodčí: Raczkowski – Obukowicz, Litskiewicz

Diváci: 41 243