Mountfield HK – Liberec 5:6 (kon.) | Č. Budějovice – Žďár n/S 4:1 (kon.) | Slavia – Kladno 4:3 (1:0 po s.n.)
Chomutov – K. Vary 1:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 3:7 (kon.)
Plzeň – HC Litvínov 8:1 (kon.) | Havířov – Zlín 5:1 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 5:2 (kon.)
Přerov – Vsetín 4:2 (kon.) | Olomouc – Salzburg 4:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Slavia Praha
4:3 (1:2, 0:1, 2:0 - 0:0)
Rytíři Kladno
Sobota 20.10.2018, 12:30 • Zimní stadión Eden • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (15:04:25)

Hokejisté Slavie nakonec dokázali otočit zápas proti Kladnu, když vyrovnali dvěma brankami ve třetí třetině a v prodloužení rozhodl o vítězství domácích kapitán Jaroslav Brož. Kladenští berou alespoň bod útěchy, byť dnes mohli uhrát více.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slavia Praha.
    Vítěznou branku dává Jaroslav Brož.

6. série
    1:0
    Zíka na Málka nevyzrál a je konec!

6. série
    1:0
    Pořadí se mění a začali slávisté. A začali perfektně, kapitán Brož si totiž vymíchal Jirouška a otevírá skóre nájezdů.

5. série
    0:0
    Janča přestřelil branku, brankáři jsou zatím stoprocentní.

5. série
    0:0
    Šimek si tolik rozmíchal puk, až mu přeskočil hůl.

4. série
    0:0
    Labuzík zkusil kličku, neúspěšně.

4. série
    0:0
    Všichni hráči střílejí. Vystřelil i Staněk, trefil pouze Mákovu vyrážečku.

3. série
    0:0
    Křenkovu střelu kryje Jiroušek helmou.

3. série
    0:0
    Veber trefil pouze připravenou lapačku Málka.

2. série
    0:0
    Neuspěl ani kapitán Brož, který zkusil zamíchat a najít dírku mezi betony.

2. série
    0:0
    Podobné provedení nájezdu zvolil i Filip, ten netrefil branku vůbec.

1. série
    0:0
    Všetečka zkusil rychlou střelu na lapačku Jirouška, také neúspěšně.

1. série
    0:0
    Kvapil zkusil bekhendovou kličku, na Málka však nevyzrál.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:56
    Poslední vhazování před Jirouškem následuje po Hradilově tvrdé střele z uctivé vzdálenosti. Dočkáme se něčeho?

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 3. Brož (Hradil), 43. Kižlin (Janča, Fiala), 52. Brož (Hradil), rozh. náj. Brož – 9. Zíka (Volráb, Čermák), 14. Filip (Šmatlák), 22. Bláha (Bláha, Veber)