Zlín – Třinec 1:3 (kon.) | Kladno – Chomutov 5:3 (kon.) | Plzeň – Slavia 3:1 (kon.)
Sparta – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Č. Budějovice 5:4 (po pr.) | Vsetín – Vítkovice 4:3 (kon.)
Havířov – Přerov 0:2 (kon.)
HC Škoda Plzeň
3:1 (3:0, 0:0, 0:1 - N 1:0)
HC Slavia Praha
Pátek 23.11.2018, 17:00 • Home Monitoring Aréna • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

To už je z mé strany vše, s přáním hezkého zbytku pátečního večera se s Vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské Home Monitoring Arény se opět budu těšit, na shledanou. (19:07:27)

Indiáni si tedy připisují do tabulky všechny čtyři body. Velice bojové utkání bylo rozhodnuté už po první třetině, kde Plzeň vstřelila všechny své branky. Polovinu branek dnes vstřelil Petr Eret, kterému se utkání velmi povedlo.

60:32
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Indiáni získávají i čtvrtý bod. Po střele Jana Matiáška puk dorazil za Málkova záda ALBERT ŠILLER. Asistence: Jan Matiášek, Josef Roubal.

60:01

Šedesát minut hry je minulostí, Plzeň si po výhře 3:1 připisuje do tabulky veledůležité tři body. Zda získá i ten čtvrtý uvidíme za malou chvíli v prodloužení.

59:58
    Je to jasné, Plzeň vítězí.

59:30
    Hostům ubývá čas, navíc chybí i střelba.

59:10
    Škodovka vyhazuje.

59:00
    Kolář kryje tvrdou ranu od modré čáry.

Hosté to zkoušejí v šesti.

58:43
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Eret – 2 min., sekání).

57:41
    Tomáš Labuzík si nabruslil do útočného pásma, ale střelou netrefil branku.

57:12
    Hosté mají poměrně dost času, necelé tři minuty na dvě branky, což se dá v hokeji stihnout.

56:20
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté přece jen korigují a po jedenácti vteřinách využívají početní výhodu. Milian Antoš přihrál na pravý kruh, kde byl připravený ONDŘEJ HOLÝ a ten zamířil přesně k levé tyči. Asistence: Milan Antoš, Štěpán Turek.

56:09
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Slanina – 2 min., krosček).

55:51

55:13
    Michal Houdek pálil z otočky z mezikruží, prudkou ranou trefil přesně prostředek branky, kde byl připravený se svým zákrokem Málek.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 1. Princl (Procházka, Malák), 7. Eret (Roubal, Houdek), 20. Eret (Roubal, Lokajíček), 61. Šiller (Matiášek, Roubal) – 57. Holý (Antoš, Turek)

HC Škoda Plzeň: Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Lokajíček (A), Šilhán, Kremláček, Šiller, Malák – Soukup, Kolář, Balín, Slanina, Matiášek (A), Adamec, Roubal (C), Malát, Procházka, Eret, Princl
    HC Slavia Praha: Vecka (od 7. min Málek) – Fiala, Bureš, Antoš (A), Steinocher, Čapka, Holý – Brož (C), Kižlin, Všetečka (A), Havrda, Křenek, Hradil, Hasil, Vlček, Turek, Labuzík, Janča, Petrák

Rozhodčí: Jan Hucl – Jaroslav Hřebík, Radim Charvát