Salzburg – Žďár n/S 7:4 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 2:6 (kon.) | Jihlava – Olomouc 6:3 (kon.)
Slavia – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Chomutov – Plzeň 4:1 (kon.) | Třinec – Vsetín 2:5 (kon.)
Vítkovice – Havířov 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 7:4 (kon.)
Přerov – Zlín 6:3 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
6:3 (2:1, 2:1, 2:1 - N 0:0 - 1:0)
HC Olomouc
Sobota 06.10.2018, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • Skupina C

Dnešní zápas je minulostí, Dukla dokázala urvat po sedmi zápasech vítězství za tři body, když po šedesáti minutách porazila Olomouc 6:3. Hosté naopak byli lepší v nájezdech a odváží si z Horáckého zimního stadionu bod. (14:40:44)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Olomouc.
    Dva dny zpět vyhrála Olomouc za tři body a Dukla na nájezdy, nyní je to v Jihlavě opačně. Jediný nájezd z deseti dal totiž ve druhé sérii DAVID ROSECKÝ.

5. série
    0:1
    Vítězslav Brož bekhendem po ledě míjí tyčku – 0:1.

5. série
    0:1
    Josef Podlaha nezasunul puk pod Javůrkovy betony – 0:1.

4. série
    0:1
    Patrik Rašín střelou po ledě na vzdálenější tyč trefil jen beton gólmana – 0:1.

4. série
    0:1
    Michal Matiaško sice Javůrka trošku rozhýbal, ale puk pod ním nezasunul – 0:1.

3. série
    0:1
    Tomáš Vala minul pravou tyčku Hasaly – 0:1.

3. série
    0:1
    David Štefka našel připravenou vyrážečku Javůrka – 0:1.

2. série
    0:1
    Radost Patrika Čermáka zastavila levá tyč – 0:1.

2. série
    0:1
    David Rosecký se trefil krásně do levé šibenice – 0:1.

1. série
    0:0
    Lukáš Mareš mířil pod lapačku, ale Halasa jí máchl dobře – 0:0.

1. série
    0:0
    Joshua Mácha trefil Javůrka přesně do hrudi – 0:0.

Nájezdy začnou hosté.

Samostatné nájezdy začínají.

Oba celky měly na holích rozhodnutí prodloužení a získání extra bodů navíc, ale gólmani i s troškou štěstí neinkasovali a půjde se do nájezdů.

65:00
    Konec prodloužení.

64:47
    Mohlo být hotovo, ale Mareš ve velké šanci z kruhů minul pravou tyč a vzápětí před brankou těsně nedosáhl na Piglovu přihrávku.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 5. Brož (Juda, Trávník), 10. Pigl (Vala), 26. Pigl, 39. Čermák (Vala), 45. Trávník (Menšík, Mareš), 60. Menšík – 16. Podlaha (Matiaško, Štefka), 31. Rutar (Handl), 55. Mácha (Podlaha), rozh. náj. Rosecký