Salzburg – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Žďár n/S – Olomouc 6:1 (kon.) | Liberec – Sparta 2:3 (2:3 po s.n.)
Mladá Boleslav – Pardubice 5:4 (po pr.) | Zlín – Vsetín 4:5 (kon.) | Vítkovice – Přerov 6:3 (kon.)
Třinec – Havířov 4:3 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:4 (kon.)
Berani Zlín
4:5 (3:1, 1:2, 0:2 - N 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Pátek 07.09.2018, 17:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů • Skupina D

Tímto se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký víkend. (19:20:57)

A je konec. Po slibném zlínském začátku, kdy Berani vedli 3:0, bere tři body Vsetín a ještě navíc jeden bod za vítězství v prodloužení. Zlín má rozhodně co mrzet, jelikož nezvládl jen závěr utkání, jinak hrál dobře, ze začátku využíval šance a skvěle bránil. Ale pak se hra dostala do režie valachů, kteří ve třetí třetině vstřelily dva góly, díky kterým vyhráli utkání.

62:20
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetín bere i čtvrtý bod! JÁN PETRISKA dostal přihrávku před Kořénka, kterému dokázal procpat puk mezi betonama. Asistence: Jan Vašenka.

61:40
    Luža se octl sám před Málkem, ale přestřelil.

61:10
    Další zlínská střela a Málek si připisuje další zákrok.

60:25
    Berani mohli střelit branku, ale zlínský útočník po kličce už nestilhl zasunout kotouč do branky.

60:01

Prodloužení se bude hrát pět minut tři proti třem.

V zápase vítězí Vsetín, ale ještě je stále ve hře jeden bod, o který se hraje v prodloužení nebo v případných nájezdech.

59:33
    Po zlínské střele Málek kotouč podrží a Zlín to zkusí v šesti bez brankáře!

58:58
    Vsetín opět mohl skórovat, ale Kořének dokázal střelu zneškodnit i kdyý ležel na zemi.

58:04

57:00
    Vsetín už je v útoku a snaží se pojistit vítězství, ale střela trefuje pouze boční síťku.

56:04
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Hefka – 2 min., sekání).

55:00
    Vsetín otačí vývoj utkání a to ještě hraje v oslabení! MARCO LUKAČKA dokázal zachytit zlínskou přihrávku na modrou a následně využil samostatný únik střelou pod Kořénkův pravý beton.

54:15
    Zlínští se nepohodli, kde bude hrát s pukem a Vsetín vyhazuje.

53:57
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Klímek – 2 min., podrážení).

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 1. Kočica (Sebera), 9. Kočica (Pavlas), 12. Leška (Hefka), 32. Kočica (Hamrlík, Hefka) – 14. Jindra (Klímek, Frydrych), 22. Vašenka, 24. Jindra (Frydrych), 41. Jenáček (Jindra), 55. Lukačka, 63. Petriska (Vašenka)

Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Janošek, Hamrlík, Bednařík, Pavlas, Talafa – Kočica, Hefka, Bachánek, Pröschl, Handl, Lekeš, Podešva, Leška, Kozubík, Luža, Sedláček, Dobiáš, Sebera.
    VHK ROBE Vsetín: Málek (Chrástecký) – Lašák, Ondračka, Zeman, Jenáček, Pernický, Kožený – Jindra, Klímek, Zetocha, Pospíšil, Lukačka, Krupa, Vašenka, Petriska, Frimel, Frydrych, Šánek.

Rozhodčí: Šudoma – Kučera, Pospíšil