Liberec – Jihlava 4:1 (kon.) | Kobra – PZ Kladno 2:1 (po pr.) | Vítkovice – Warriors Brno 13:1 (kon.)
Zlín – Technika Brno 3:1 (kon.) | Plzeň – Třemošná 4:0 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:5 (kon.)
Mountfield HK – Žďár n/S 8:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 5:3 (kon.) | Č. Budějovice – Kometa Brno 4:14 (kon.)
Chomutov – K. Vary 4:3 (po pr.) | Sparta – Kladno 2:4 (4:1 po s.n.) | Havířov – Třinec 5:0 (kon.)
Tábor – Dynamo 3:6 (kon.) | Olomouc – Vsetín 6:4 (kon.) | Přerov – HK MD Šumperk 5:2 (kon.)
konec
HC Litvínov
2:5 (2:1, 0:2, 0:2 - N 0:0 - 0:1)
HC Slavia Praha
Čtvrtek 11.10.2018, 17:00 • ZS Ivana Hlinky • ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Západ
Partner:
     
    Konec zápasu. (19:37:16)
     
    15. série
    1:2
    Hrdlička proměňuje.
     
    15. série
    1:1
    Kadár neproměňuje.
     
    14. série
    1:1
    Vymětal neproměňuje.
     
    14. série
    1:1
    Beran neproměňuje.
     
    13. série
    1:1
    Altrichter neproměňuje.
     
    13. série
    1:1
    Krocker neproměňuje.
     
    12. série
    1:1
    Brummel neproměňuje.
     
    12. série
    1:1
    Adámek neproměňuje.
     
    11. série
    1:1
    Srdínko neproměňuje.
     
    11. série
    1:1
    Kočárek neproměňuje.
     
    10. série
    1:1
    Čech neproměňuje.
     
    10. série
    1:1
    Skuhrovec neproměňuje.
     
    9. série
    1:1
    Slavíček neproměňuje.
     
    9. série
    1:1
    Dej neproměňuje.
     
    8. série
    1:1
    Altrichter neproměňuje.
     
    8. série
    1:1
    Vopat neproměňuje.
     
    7. série
    1:1
    Svoboda neproměňuje.

    Petr Význer

    Branky a nahrávky: 3. Krocker (Brouček, Slavík), 19. Krocker (Slavík, Brouček) – 13. Brummel (Altrichter), 27. Brummel, 38. Slavíček (Hofmann, Rulc), 48. Skoupý (Srdínko, Dráb), 58. Slavíček

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Slavíček (SLA)
    0:0   Vopat (LIM)
    2. série:
    0:1   Altrichter (SLA)
    0:1   Slavík (LIM)
    3. série:
    0:1   Skoupý (SLA)
    0:1   Skuhrovec (LIM)
    4. série:
    0:1   Brummel (SLA)
    1:1   Krocker (LIM)
    5. série:
    1:1   Rulc (SLA)
    1:1   Brouček (LIM)
    6. série:
    1:1   Krocker (LIM)
    1:1   Hofmann (SLA)
    7. série:
    1:1   Postl (LIM)
    1:1   Svoboda (SLA)
    8. série:
    1:1   Vopat (LIM)
    1:1   Altrichter (SLA)
    9. série:
    1:1   Dej (LIM)
    1:1   Slavíček (SLA)
    10. série:
    1:1   Skuhrovec (LIM)
    1:1   Čech (SLA)
    11. série:
    1:1   Kočárek (LIM)
    1:1   Srdínko (SLA)
    12. série:
    1:1   Adámek (LIM)
    1:1   Brummel (SLA)
    13. série:
    1:1   Krocker (LIM)
    1:1   Altrichter (SLA)
    14. série:
    1:1   Beran (LIM)
    1:1   Vymětal (SLA)
    15. série:
    1:1   Kadár (LIM)
    1:2   Hrdlička (SLA)


    HC Litvínov: Čermák (Ešler) – Minařík, Werner, Cimrman, Hocelík, Kadár, Novotný, Hora – Beran, Dej, Postl, Adámek, Kočárek, Vopat, Slavík, Šikl, Brouček, Krocker, Skuhrovec
    HC Slavia Praha: Pittr (Vávra) – Dráb, Čech, Stejskal, Srdínko, Horáček, Hrdlička, Kluch – Svoboda, Gruguss, Altrichter, Slavíček, Brummel, Skoupý, Hofmann, Rulc, Krásný, Vymětal

    Rozhodčí: Tomáš Zubzanda – Tomáš Gerát, Ondřej Kokrment