Kometa Brno – Liberec 5:6 (0:1 po s.n.) | Žďár n/S – Tábor 2:8 (kon.) | Jihlava – Pardubice 1:2 (kon.)
Kladno – HC Litvínov 7:3 (kon.) | Warriors Brno – Olomouc 1:5 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 4:5 (kon.)
Sparta – Chomutov 3:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Vítkovice 3:6 (kon.) | Třinec – Zlín 7:5 (kon.)
Havířov – Přerov 3:2 (kon.) | Třemošná – Kobra 5:4 (po pr.) | K. Vary – Plzeň 3:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Kometa Brno
5:6 (2:1, 1:2, 2:2 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 15.11.2018, 15:00 • DRFG arena • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Utkání začala lépe Kometa, která vedla po první třetině o jednu branku. Druhá třetina byla vyrovnaná. Ve třetí části byli aktivnější hosté jenž byli blízko vítězství, ale třicet sekund před koncem vyrovnal Svozil. Prodloužení utkání nerozhodlo. V samostatných nájezdech se prosadil pouze Mikuláš Jenčovský, který zařídil svému týmu bonusový bod. (17:27:37)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Bílí Tygři Liberec.
    Autorem vítězné branky je MIKULÁŠ JENČOVSKÝ.

5. série
    0:1
    Jakub Kos to zkusil mezi betony, kde však Franc neměl ani kousek místa.

4. série
    0:1
    Mikuláš Jenčovský uspěl kličkou do bekhendu.

4. série
    0:0
    Eduard Šalé taktéž s pokusem do bekhendu neuspěl.

3. série
    0:0
    Luka Vodlan taktéž se střelou nad vyrážečku neuspěl.

3. série
    0:0
    Patrik Fajmon se snažil najet na zadní tyč, ale brankář jej vychytal.

2. série
    0:0
    Vojtěch Polák zkusil vystřelit nad lapačku. Také nedal.

2. série
    0:0
    Ani Brabencovi klička do bekhendu nevyšla.

1. série
    0:0
    Ani liberecký útočník nebyl úspěšný.

1. série
    0:0
    Ivo Sedláček zkusil kličku do bekhendu, ale nedal.

Samostatné nájezdy začínají.

Úprava ledu je u konce. Loterie může začít.

Ani prodloužení o vítězi nerozhodlo. V první části měla ze hry více Kometa, která pak však pykala za příliš mnoho hráčů a Liberec mohl rozhodnout, jenže přesilová hra nebyla příliš povedená. Ke slovu se tak dostanou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:52
    Svozil nahodil puk do pásma a následně se dostal k poslední střele prodloužení.

64:48
    Oddechový čas pro Kometu.

64:40
    Brno je kompletní.

Matouš Vojáček

Branky a nahrávky: 1. Kos (Sedláček), 6. Běhůnek (Vyroubal), 37. Šalé (Mišiak), 56. Šalé (Fajmon), 60. Svozil (Kos) – 5. Měchura (Hladík), 30. Vodlan (Šedivý), 35. Rossmy (TS), 45. Trunda (Damašek, Šedivý), 58. Vodlan (Masař, Böhm), rozh. náj. Jenčovský

0:1   Kos (KOM)

HC Kometa Brno: Bizoň (Schnattinger) – Řehák, Vacek, Běhůnek "A", Fajmon, Němec, Svozil – Nesvadba, Brabenec "C", Kos "A", Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Harmim, Mišiak, Vyroubal.
    Bílí Tygři Liberec: Franc (Vopravil) – Damašek, Böhm, Duschka, Hladík "A", Šedivý "C", Dvořák – Putz, Měchura, Vodlan, Trunda, Jenčovský, Plos, Masař, Polák, Rossmy "A".

Rozhodčí: Radim Slavka – Roman Komínek, Kamila Smetková