Přerov – Technika Brno 2:1 (kon.) | Olomouc – Třinec 4:6 (kon.) | Kobra – Kladno 3:7 (kon.)
HC Litvínov – Třemošná 6:4 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 1:4 (kon.) | Zlín – Warriors Brno 7:2 (kon.)
Havířov – HK MD Šumperk 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 6:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Jihlava 1:0 (kon.) | Chomutov – Slavia 2:4 (kon.)
Mountfield HK
1:4 (0:1, 1:2, 0:1 - N 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 01.12.2018, 12:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Ode mě je to v tuto chvíli již vše. Přeji příjemný zbytek dne a v nadstavbové části dorostenecké extraligy se těším na počtenou! (14:11:39)

Zápas je definitivně u konce, stejně tak základní část ELIOD extraligy dorostu. Pardubičtí dokázali vyprodukovat více branek v šedesáti minutách hry a získali tak tři body za výhru 4:1, bod z prodloužení ale zůstává v Hradci. Rozhodl o něm Juraj Slafkovský, který má po čtyřech odehraných zápasech za Hradec na kontě už 5 gólů a 6 asistencí.

62:45
    Hradec právě vstřelil branku!
    O bonusovém bodu je rozhodnuto, zůstává pod Bílou věží! Marek Pelda se natlačil před bránu a jeho pokus vyrazil gólman před sebe. Kotouče se ujal JURAJ SLAFKOVSKÝ, jenž jej bez větších problémů dopravil do poloprázdné brány. Asistence: Marek Pelda, Petr Moravec.

62:02
    Matěj Giesl dojel puk včas, aby se nepískalo zakázané uvolnění, z hradeckého útoku ale nic nevzešlo.

61:37
    Michal Borovička teď ukázal své sebevědomí. Daleko od brány oblafl Šimona Marhu a z otočky rozehrál. Bohužel pro něj jen na icing.

61:27
    Teď už ale ano a Jan Gaspar zkoušel tečovat kotouč na hraně brankoviště.

61:05
    Na ledě už jsou třetí útočné trojice a ještě stále se k puku nedostali domácí.

60:40
    Stále mají na holích kotouč hráči Pardubic, kteří jej svému soupeři nechtějí půjčit.

60:16
    Pardubice se ujaly kotouče a zamířily k bráně, nedostaly se však ke střele.

60:01

V základní hrací době vítězí Pardubice 4:1 a vyrovnávají tak bilanci letošních východočeských derby. Ještě nás ale čeká nadstavba, která začne za několik málo minut.

59:55
    Pardubice jsou v plném počtu.

59:42
    Hradečtí se vymotali z obranné třetiny a zkusí poslední útok.

59:24
    Lvi špatně odhadli délku nahrávky a jejich založení útoku skončilo jen zakázaným uvolněním.

59:05
    Juraj Slafkovský napálil puk na Borovičku, ten si jej pohlídal a přikryl výstrojí.

58:41
    Pardubičtí jsou ve čtyřech.

58:32
    Po nepovedeném pokusu Hradce se Pardubicím povedlo vyhodit.

Klára Petrásková

Branky a nahrávky: 38. Slafkovský (Giesl), 63. Slafkovský (Pelda, Moravec) – 1. Nekvinda (Chabada, Vojtěch), 23. Tvrdík (Kubíček, Nekvinda), 33. Pulpán (Paleček, Tvrdík), 51. Herčík (Formánek, Kloz)

Mountfield HK: Žalčík (33. Tichý) – Králik, Táborský, Boukal, Havlíček (A), J. Řehák, Pelda (C), M. Pinkas – Giesl, Gaspar, Jirků, Beneš, M. Novotný, Souček, Slafkovský, Brožek, Jerman, Moravec (A), Marha.
    HC Dynamo Pardubice: Borovička – Vojtěch, Vašíček, P. Kubíček, Tvrdík, Chabada (A), Špinka – Valkoun, Paleček (A), Koudelka, Herčík, J. Kubíček, Formánek, Nekvinda, Kloz (C), A. Novotný, Matuška, Pulpán.

Rozhodčí: Jechoutek – Hána, Dědek