Olomouc – Warriors Brno 3:1 (kon.) | Vsetín – Technika Brno 3:4 (1:2 po s.n.) | Zlín – Třinec 2:3 (po pr.)
PZ Kladno – Slavia 0:8 (kon.) | Plzeň – K. Vary 4:0 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 4:1 (kon.)
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 1:2 (kon.) | Kobra – Třemošná 3:5 (kon.)
Vítkovice – HK MD Šumperk 15:1 (kon.) | Přerov – Havířov 1:5 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 3:4 (kon.)
Chomutov – Sparta 6:0 (kon.)
HC Olomouc
3:1 (2:0, 0:0, 1:1 - N 1:0)
HCM Warriors Brno
Sobota 29.09.2018, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Konec zápasu. (14:05:57)

60:28
    Olomouc právě vstřelila branku!
    ADAM MASARE střílí gól! Olomouc získává bod navíc za vítězství v prodloužení. Bez asistence.

60:01

Ve třetí třetině se domácím povedlo skórovat ve vlastním oslabení a zvýšili své vedení na 3:0. Tři minuty před koncem utkání ovšem hosté zdramatizovali závěr klání a snížili. Vyrovnat se jim už však nepodařilo.

59:40
    Havel v šanci, ale trefil jen mantinel.

57:30
    Oddechový čas pro domácí.

57:30
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Těsně po skončení přesilovky dali hosté branku. Hořejšího překonal TOMÁŠ HAVELKA. Asistence: Matěj Zavřel.

57:29
    Domácí hrají v plném počtu.

57:00
    Warrior teď Olomouc na chvíli zmáčkl v jejich obranné třetině, domácí však dokázali vyhodit.

55:23
    Další trest pro domácí. David Lambert (OLO) si půjde odpykat trest za faul kolenem.

54:40
    Brněnští zachytili rozehrávku domácích a jdou dopředu.

54:23
    Hosté hrají v plném počtu.

54:00
    Havel prokličkoval středním pásmem, ale nemířil přesně.

53:00
    Lukáš Kala (WAB) si odpyká 2 minuty za podrážení a dalších 10 minut za nesportovní chování. Menší trest si odpyká Radomír Milotinský (WAB).

Ruda jel sám na bránu, ale z těsné blízkosti trefil jen pravý beton Erika Šeby.

51:07

Kohouti dokázali ujet ve vlastním oslabení a zvýšili své vedení už o tři branky. Autorem gólu byl LUKÁŠ PČECECHTĚL. Asistence: Adam Masare

49:29
    Domácí hráčka Tereza Radová (OLO) byla vyloučena za podražení.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 2. Ruda, 16. Masare (Ruda), 52. Přecechtěl (Masare), 61. Masare – 58. Havelka (Zavřel)

HC Olomouc: Hořejší (Špunar) – Nesvadba, Lambert, Přecechtěl (C), Stratil, Pekr, Radová, Holcman, Sedláček, Přidal – Havel, Václavský, Zembol, Petřeková, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda.
    HCM Warriors Brno: Šebo (Hollý) – Zavřel, Gryc, Mlčoch, Kala, Svoboda, Hykl – Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Kopřiva (C), Milotinský, Hanák, Denk, Heinrich.

Rozhodčí: Čech – Bryška, Novák