Havlíčkův Brod – Pelhřimov 5:3 (kon.) | Mor. Budějovice – David Servis 7:0 (kon.) | SHK Hodonín – Kopřivnice 2:3 (po pr.)
Orlová – Val. Meziříčí 2:3 (kon.) | Opava – Nový Jičín 2:1 (kon.) | Žďár n/S – Tábor 8:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:3 (0:0, 0:0, 5:3)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 29.09.2018, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 6. kolo

Já se s vámi loučím. Děkuji za pozornost a u dalšího onlajnu se těším na počtenou. (19:47:27)

Je za námi hodně divoké utkání, které vyhrálo domácí tým BK Havlíčkův Brod. Diváci na zimním stadionu Kotlina čekali na branky dvě třetiny, ale v závěrečné třetině jich padlo celkem osm. Bruslaři se dostali do tříbrankového vedení, ale hosty posadily do sedla přesilovky. Tým pod taktovkou Jiřího Čelanského nakonec vyhrál 5:3 a připsal si třetí výhru v řadě.

59:58
    Puk symbolicky končí u Marka, který ztlumil nahození od poloviny kluziště.

59:42
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Votápek – 2 min., hrubost).

59:27
    Bruslaři teď několikrát prověřili Holíka, který podržel svůj tým.

58:40
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Medvědi využívají bleskově přesilovou hru a ještě mají naději na bodový zisk! Střelu od modré čáry těsně před Markem tečoval DOMINIK KASALÝ! Asistence: Tomáš Kohút a Aleš Heinrich.

58:30
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., krosček).

58:23
    Souboj o puk je u pravého hrazení v útočném pásmu Bruslařů. Rozhodčí následně přerušují hru a vhazovat se bude před Markem.

58:10
    Šmíd nahodil puk na branku Holíka, kde jej sbírají Pelhřimovští.

57:37
    Pelhřimov se pokusil o rychlý kontr ale ten byl neúspěšný a hra se stěhuje na druhou stranu.

57:02
    Kulhánkovy projektily teď vyrazil Holík do rohu kluziště, ale maskovaný muž hostů musí být dál ve střehu.

55:41
    Dnešní utkání sleduje 582 diváků.

55:41
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí dává svoji pátou branku. Jan Milfait oslovil rychlonohého FILIPA BENEŠE, který projel obranou hostů jako nůž máslem. Domácí útočník si položil Holíka a střelou nad levý beton navýšil vedení! Asistence: Jan Milfait a Dominik Vacík.

55:08
    Střela Michálka od modré byla zastavena a hosté jdou do přečíslení.

54:17
    Bruslaři jsou v pásmu soupeře, kde se pomalu rozestavějí ke kombinaci.

54:02
    Filip Kasalý teď sestřelil Tomáše Semráda se kterým to nevypadá moc dobře.

53:28
    Radost hostů netrvala moc dlouho, neboť domácí přidávají další branku. Třetinovu střelu vyrazil Holík levým betonem na hokejku VOJTĚCHA ŠMÍDA, který trefil odkrytý kout hostující svatyně! Asistence: Miroslav Třetina a David Marek.

53:15
    Pelhřimovští se nevzdávají a vyrovnanou partii s Bruslaři.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 42. Chlubna (Vala, Třetina), 45. Třetina (TS), 47. Procházka (Vala, Marek), 54. Šmíd (Třetina, Marek), 56. Beneš (Milfait, D. Vacík) – 50. Vysloužil (F. Kasalý), 53. Slabý (Vysloužil, F. Kasalý), 59. D. Kasalý (Kohút, Heinrich)

BK Havlíčkův Brod: Marek (Novák) – T. Semrád, D. Vacík, Vala, Kulhánek, Šmíd, Kopic – Michálek, Milfait (A), Beneš – Přidal, Třetina (C), Chlubna – Procházka, Voříšek (A), Blinka – Kozlík, Ludvík, Beran
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Urban) – Kohút, Port, Pospíchal, Slabý, D. Kasalý (C) – Martin Hadrava (A), Vysloužil, Votápek, Siřiště, Heinrich, F. Kasalý (A), Marek Hadrava, Kadlec

Rozhodčí: Tomáš Micka – Daniel Horažďovský, František Štěpánek