Švédsko – Rusko | 1:4 (kon.) | | | Finsko – Česko | 3:0 (kon.) |
Washington – Columbus | 1:2 (kon.) | | | Toronto – New Jersey | 6:1 (kon.) | | | Detroit – NY Rangers | 3:2 (po pr.) |
St. Louis – San Jose | 4:0 (kon.) | | | Winnipeg – Colorado | 5:2 (kon.) | | | Anaheim – Minnesota | 1:5 (kon.) |
Buffalo – Vancouver | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Philadelphia – Chicago | 4:0 (kon.) | | | Dallas – Nashville | 4:5 (po pr.) |
Švédsko – Finsko | 0:4 (kon.) | | | Česko – Rusko | 5:6 (kon.) |
Finsko – Česko | 2:1 (kon.) |
Švédsko – Švýcarsko | 8:0 (kon.) | | | Finsko – Česko | 4:3 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 2:3 (po pr.) |
Česko – Švýcarsko | 1:4 (kon.) |
Česko – Německo | 2:0 (kon.) |
Letňany – Vrchlabí | 1:7 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Trutnov | 6:1 (kon.) | | | Kolín – Jablonec n/N | 0:5 (kon.) |
Klatovy – Mostečtí Lvi | 5:4 (po pr.) | | | Kobra – Řisuty | 4:1 (kon.) | | | Děčín – Bílina | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Mor. Budějovice – Pelhřimov | 6:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Písek | 3:6 (kon.) | | | Opava – Val. Meziříčí | 4:6 (kon.) |
Orlová – Kopřivnice | 2:3 (po pr.) | | | Žďár n/S – David Servis | 6:3 (kon.) |
Rusko – Slovensko | 2:1 (kon.) |
Čerti Ostrov – Tachov | 5:8 (kon.) | | | Č. Lípa – HC Turnov | 2:6 (kon.) | | | Černošice – Poděbrady | 10:1 (kon.) |
Telč – Radomyšl | 4:7 (kon.) | | | HC Rokycany – Mar.Lázně | 12:7 (kon.) | | | Nejdek – Třemošná | 4:2 (kon.) |
Frýdlant – HC Varnsdorf | 3:2 (kon.) | | | Uh.Brod – Březina | 3:2 (po pr.) | | | Kroměříž – Velká Bíteš | 5:2 (kon.) |
Uh. Hradiště – Rosice | 3:2 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Studénka | 3:2 (kon.) | | | Frýdek-M. "B" – SK Karviná | 4:1 (kon.) |
Rožnov p. R. – Nový Jičín B | 9:1 (kon.) | | | HC TNP Praha – Kobra Praha B | 8:1 (kon.) | | | Zbraslav – Žižkov Praha | 0:0 (17:00) |
Králův Dvůr – V.Popovice | 1:4 (kon.) | | | Příbram – Čáslav | 7:2 (kon.) | | | Milevsko – Tábor B | 2:5 (kon.) |
Humpolec – Č. Krumlov | 3:4 (po pr.) | | | Vel. Meziříčí – Břeclav | 4:3 (kon.) | | | Bohumín – Krnov | 4:7 (kon.) |
Mělník – Žabonosy | 3:1 (kon.) | | | HC Domažlice – HC Baník Sokolov B | 0:0 (odl.) | | | Trstěnice – Klatovy | 5:8 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Vlašim | 3:6 (kon.) | | | Neratovice – Kutná Hora | 4:3 (po pr.) |
AHC Dynamo – HC 2009 Nýrsko | 2:4 (kon.) |
HC Lovosice – Roudnice | 3:7 (kon.) |
konec
HK Opava
4:6
(1:3, 1:2, 2:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Tomáš Chalupa
Branky a nahrávky:
4. Bjurkland (Krejčí), 33. Malina (Bjurkland, Kadula), 48. Zelenkov (Hendrych), 55. Chalupa (Hartmann, Herman) – 7. Vaněk (Dvořák, Hořanský), 13. Pořický (Daněk), 14. Seidler (Baroš, Žák), 28. Báchor (Andris, Hořanský), 35. Seidler, 59. Baroš (Seidler)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HK Opava:
Daňa (Lamla) – Fědor, Kažimír, Zouhar, Krejčí, Chalupa (A), Slavík, Vilinskij, Černý (C) – Pělucha, Herman (A), Rousek, Jánošík, Zelenkov, Bjurkland, Štindl, Kadula, Hartmann, Peterka, Malina, Hendrych
Náhradníci:
Trenér:
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Plšek) – Ostrčil, Hryciow, Baroš, Holiš, Weintritt, Báchor, Váňa – Hořanský, Brunec (C), Dubnický, Vaněk, Pořický, Seidler, Andris, Kuchařík, Dvořák, Daněk (A), Paťava
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Plšek) – Ostrčil, Hryciow, Baroš, Holiš, Weintritt, Báchor, Váňa – Hořanský, Brunec (C), Dubnický, Vaněk, Pořický, Seidler, Andris, Kuchařík, Dvořák, Daněk (A), Paťava
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Zdá se, že je rozhodnuto! Opuštěnou klec Slezanu trefuje ze středního pásma VOJTĚCH BAROŠ. Asistence: Petr Seidler.
V Opavě je zaděláno na drama! Herman naznačil střelu, aby posléze před brankou našel úplně osamoceného PETRA CHALUPU, který už měl před sebou prázdnou klec! Asistence: Bohumil Herman, Ondřej Hartmann.
Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Ostrčil – 2 min. + osobní trest do konce utkání, bitka).
Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Ostrčil – 5 min.).