Mor. Budějovice – Pelhřimov 6:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 3:6 (kon.) | Opava – Val.Meziříčí 4:6 (kon.)
Orlová – Kopřivnice 2:3 (po pr.) | Žďár n/S – David Servis 6:3 (kon.)
po prodl.
HC Orlová
2:3 (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)
HC Tatra Kopřivnice
Sobota 10.11.2018, 17:00 • Na Stuchlíkovci 982, Orlová Lutyně • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 16. kolo
Předzápasové kurzy: 3.1 5.0 1.7
Partner:
     
    Konec zápasu. (19:16:48)
     
    63:35
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Hosté využívají přesilovku! Po přihrávce Baila se trefil ROBIN GEBAUER. Asistence: Marek Bail
     
    62:14
    Vyloučení v týmu HC Orlová (Hovsepyan – 2 min., příliš mnoho hráčů).
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    59:31
    Ballner mohl rozhodnout, ovšem Hromada ho vykryl.
     
    58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
     
    55:09
    Orlová právě vstřelila branku!
    Po přihrávce Ballnera se trefuje pod víko NORAIR HOVSEPYAN. Asistence: David Ballner
     
    54:43
    Šenderova střela od modré končí v lapačce Hromady.
     
    53:02
    Hosté v plném počtu.
     
    51:55
    Bomba Štěpánka a zasahuje skvělý Hromada.
     
    51:01
    Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Matěj Mach – 2 min., faul kolenem).
     
    48:25
    Ballner netrefil z otočky odkrytou branku.
     
    43:57
    Oba týmy v plném počtu.
     
    41:56
    Vyloučení v týmu HC Orlová (Šendera – 2 min., podrážení).
     
    41:29
    Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Ficek – 2 min., sekání).
     
    41:00
    Vyloučení v týmu HC Orlová (Štěpánek – 2 min., sekání).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.

    Dalibor Wilder

    Branky a nahrávky: 18. Kuťák (Stránský), 56. Hovsepyan (Ballner) – 2. Ficek (Mach), 16. Hrubý, 64. Gebauer (Bail)


    HC Orlová: Svoboda (Křehlík )- Janiczek, Kropka, Spálovský, Szturc, Stránský, Štěpánek, Šendera, Ballner, Smrčka, Kuťák, Sladkovský (C), Flok, Šmíd, Kovařík, Kaukič, Dang, Akhmetianov, Hovsepyan, Kysučan
    HC Tatra Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříř, Imrich, Filcek, Zuzaník, Bail, Marek, Fojtík, Hrubý, Korec, Mach Jakub (C), Mach Matěj, Červenka, Gebauer, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík.

    Rozhodčí: Vaněk, Kučera, Blažek

    Diváci: 263