Mor. Budějovice – Písek 5:1 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 6:2 (kon.) | Tábor – David Servis 3:4 (kon.)
Orlová – Šumperk 3:2 (3:2 po s.n.) | Opava – Kopřivnice 2:1 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:1 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Středa 14.11.2018, 18:002. liga - Jih a Východ (ČR) • 17. kolo

Konec zápasu. (20:08:29)

59:45
    K teči se dostal po střele Kasalého od modré před Slámou postavený Marek Hadrava, ale nastřelil jen Slámovu výstroj. Je přerušeno a bude se tak dnes ještě jednou vhazovat.

58:16
    Žďár právě vstřelil branku!
    Před koncem třetí třetiny a i celého zápasu Žďár dává ještě šestou branku – 6:2. Do odkryté Holíkovy brány poklidil kotouč JAN HASOŇ. Asistence: Jan Wasserbauer, Luboš Kunstmüller

56:37
    Z levé strany se cpal před Slámu Heindrich, ale Půza ho dobrý zákrokem odstavil od puku. U něj se teď drží domácí, kteří si necelé tři minuty před koncem třetí třetiny kombinují před hostujícím brankářem.

54:55
    Z velkého úhlu střílel na Slámu Martin Hadrava, ale domácí gólman se puk dobře viděl. Pak raději přerušil hru.

52:43
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Hosté snižují – 5:2. Odražený puk od betonu Slámy dorazil do odkryté brány PETR VOTÁPEK. Asistence: Tomáš Plachý

52:21
    Plameny dávají Pelhřimovu pětku a vedou už – 5:1. Gregarovu střelu z levé strany tečoval za Holíka MARTIN GREGAR. Asistence: Ondřej Kovářů

50:37
    Po Kunstmüllerově nahrávce se na střelu z první dostal Půža, ale jeho pokus z mezikruží zlikvidoval opět Holík.

48:43
    Do dobré střelecké pozice se mezi kruhy po odraženém puku dostal ke střele Vysloužil, ale mířil hodně vysoko nad domácí branku.

45:32
    Na modré si puk zpracoval Koželuh. Chvíli váhal, ale pak přece jen vystřelil. Holík měl, ale na jeho pokus dobrý výhled a tím si tak připsal další úspěšný zásah.

43:32
    Ke střele se chystal Kolda, ale při jeho zpracování mu puk přeskočil hokejku. Poté se do šance dostal Stehlík, ale střílel mimo.

42:41
    Offsajd Pelhřimova. Hra se přesune do středního pásma.

42:02
    Střelu Kopice Sláma dobře viděl. Schoval puk v lapačce a přerušil raději hru.

40:01

40:00

39:22
    V poslední minutě druhé třetiny se s kotoučem drží v útočném pásmu Pelhřimov, ale ke střele se ne a ne dostat. Domácí teď brání velice dobře.

36:19
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Port – 2 min., nedovolené bránění).

35:53
    Žďár jde do vedení již o tři branky – 4:1. Plevovou vystřelený kotouč od modré ztečoval nad brankářův levý beton ONDŘEJ KOVÁŘŮ. Asistence: Martin Pleva, Josef Kolda

35:46
    Pěkně si před bránu do střelecké pozice najel Gregar, ale Holík vyrazil puk opět mimo.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 6. Wasserbauer (Kunstmüller, Hasoň), 8. Pleva (Bureš), 29. Franek (Stehlík, Pleva), 36. Kovářů (Pleva, Kolda), 53. Gregar (Kovářů), 59. Hasoň (Wasserbauer, Kunstmüller) – 25. Plachý (Kopic), 53. Votápek (Plachý)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Kulich) – Kolda, Půža, Koželuh, Lojek, Pleva, Hort, Peslar – Gregar, Kovářů, Prokš, Kunstmüller, Bureš, Krupka, Jícha, Kuřítko, Hasoň, Franek, Stehlík, Wasserbauer
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Urban) – Oščádal, Kohút, Mejzlík, Kasalý F., Port, Pospíchal, Kasalý D., Patočka, Hadrava Martin, Heinrich, Vysloužil, Kopic, Votápek, Plachý, Hadrava Marek, Kadlec

Rozhodčí: Antonín – Klouda, Křivohlavý