Mor. Budějovice – Písek 5:1 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 6:2 (kon.) | Tábor – David Servis 3:4 (kon.)
Orlová – Šumperk 3:2 (3:2 po s.n.) | Opava – Kopřivnice 2:1 (kon.) | Nový Jičín – Val.Meziříčí 4:1 (kon.)
po s.n. (3:2)
HC Orlová
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
Draci Šumperk
Středa 14.11.2018, 18:00 • Na Stuchlíkovci 982,Orlová Lutyně • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 17. kolo
Předzápasové kurzy: 5.3 5.5 1.35
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:37:57)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Orlová.
    ADAM FLOK rozhoduje trefil se Malodovi mezi betony.
     
    65:00
    10. série
    3:2
    Flok proměňuje.Rozhodující branku vstřelil ADAM FLOK.
     
    10. série
    2:2
    Ďurač neproměňuje.
     
    9. série
    2:2
    Amirov neproměňuje.
     
    9. série
    2:2
    Antonov neproměňuje.
     
    8. série
    2:2
    Adam neproměňuje.
     
    8. série
    2:2
    Čuřík neproměňuje.
     
    7. série
    2:2
    Smrčka neproměňuje.
     
    7. série
    2:2
    Ďurač neproměňuje.
     
    6. série
    2:2
    Amirov neproměňuje.
     
    6. série
    2:2
    Čuřík neproměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Čuřík proměňuje.
     
    5. série
    2:1
    Šendera proměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Plášek neproměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Amirov proměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Sedlák neproměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Štěpánek neproměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Romančík neproměňuje.

    Dalibor Wilder

    Branky a nahrávky: 9. Hovsepyjan (Ballner), 45. Akhmetianov (Sladkovský), rozh. náj. Flok – 15. Ďurač, 27. Plášek (Sedlák)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Akhmetianov (ORL)
    0:1   Ďurač (SUM)
    2. série:
    0:1   Sladkovský (ORL)
    0:1   Romančík (SUM)
    3. série:
    0:1   Štěpánek (ORL)
    0:1   Sedlák (SUM)
    4. série:
    1:1   Amirov (ORL)
    1:1   Plášek (SUM)
    5. série:
    2:1   Šendera (ORL)
    2:2   Čuřík (SUM)
    6. série:
    2:2   Čuřík (SUM)
    2:2   Amirov (ORL)
    7. série:
    2:2   Ďurač (SUM)
    2:2   Smrčka (ORL)
    8. série:
    2:2   Čuřík (SUM)
    2:2   Adam (ORL)
    9. série:
    2:2   Antonov (SUM)
    2:2   Amirov (ORL)
    10. série:
    2:2   Ďurač (SUM)
    3:2   Flok (ORL)


    HC Orlová: Svoboda (Ovčaři) – Adam, Janiczek, Tomis, Amirov, Spálovský, Štěpánek, Šendera, Ballner, Smrčka, Sladkovský (C), Šmíd, Kovařík, Klíma, Flok, Kaukič, Dang, Akhmetianov, Hovsepyjan, Kysučan
    Draci Šumperk: O. Haloda (Kristín)-Vaněk, Gewiese (C), Drtil, M. Haloda, Řezáč, Sedlák – Pokorný, Romančík, Hroch, Ďurač, Urban, Plášek, Králík, Antonov, Čuřík, Ostřanský

    Rozhodčí: Held -Bartek, Dohnal

    Diváci: 248