Pelhřimov – Tábor 4:7 (kon.) | Písek – Žďár n/S 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 5:7 (kon.)
Kopřivnice – Nový Jičín 4:1 (kon.) | Šumperk – Opava 3:1 (kon.) | SHK Hodonín – Orlová 10:2 (kon.)
IHC Králové Písek
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 21.11.2018, 18:00 • Zimní stadion Písek • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 19. kolo

Konec zápasu. (20:18:20)

62:20
    Žďár právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Ondřej KOVÁŘŮ nejprve šancí rozhodil domácí obranu a pak zpoza branky šťastně dotlačil puk za brankovou čáru. Asistence Ondřej Stehlík..

61:12
    Polata tvrdě pálí.

61:00
    Další střelu hostů Hauser vyráží nad branku.

60:29
    Franek vypíchl puk a zkusil štěstí.

60:01

Uvidíme prodloužení.

60:00

59:55
    Matějka z úhlu našel jen připraveného Slámu. Vhazování před brankou hostů.

59:12
    Strnad bekhendem netrefil poloprázdnou klec.

59:00
    Minuta do konce.

58:47
    Po souboji v obranném pásmu Písku tečoval puk jeden z domácích na střídačku.

58:06
    Oddechový čas pro domácí.

58:06
    Peslar pálí, Hauser vyráží na tribunu.

57:52
    Dvě minuty do konce třetí třetiny. Hauser raději schoval pod lapačku Kadlecův pokus.

56:16
    Icing hostů.

55:50
    Závar před Slámou. Parýzek v tísni nezakončil.

54:57
    Sýbek po návratu z trestné lavice ozkoušel, jestli dává Sláma pozor. A dával...

54:44

Petr Eliáš

Branky a nahrávky: 30. Parýzek (Hanus), 41. Sýbek (Hučko) – 45. Pleva (Bureš), 46. Peslar (Kadlec), 63. Kovářů (Stehlík)

IHC Králové Písek: Hauser (Kříž) – Parýzek, Hanus, Turek, Suda, Červinský, Bílek, Tintěra, Pelant – Sýbek, Hučko, Polata, Matějka, Koupal, Marcilis, Strnad, Šuhaj J., Gevorkian, Šuhaj V.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Kulich) – Kolda, Koželuh, Lojek, Pleva, Hort, Peslar – Gregar, Kovářů, Prokš, Kunstmüller, Bureš, Kadlec, Čermák, Kuřítko, Hasoň, Franek, Stehlík, Wasserbauer

Rozhodčí: Jaroš – Žídek, Hnát