Pelhřimov – Písek 5:0 (kon.) | Nový Jičín – Orlová 3:5 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 3:6 (kon.)
Kopřivnice – Šumperk 2:1 (kon.) | Opava – Žďár n/S 4:2 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 12.12.2018, 18:002. liga - Jih a Východ (ČR) • 25. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (20:01:31)

Zápas končí! Kopřivnice si na domácím ledě vyšlápla na lídra tabulky 2. ligy skupiny Východ a zvítězila 2:1. Všechny góly padly už v první třetině. Nejprve se trefil Adam Červenka o tři minuty později srovnal Marek Haloda a Kopřivnici pak vrátil vedení Jan Korec. Ve druhé třetině byli aktivnější hosté, ale nenašli recept na skvělého Hromadu v brance Kopřivnice. To samé se pak opakovalo i ve třetině třetí, až na to, že tlak Draků byl ještě větší.

59:52
    Kopřivnice minula prázdnou branku!

59:30
    Tvrdou Kofroňovu ránu po buly Haloda vyrazil a hned míří na střídačku.

59:26
    Pokus Šumperka o rychlé založení protiútoku končí jen dalším zakázaným uvolněním.

59:20
    Hostující hráči se zlobí sami na sebe, po špatné přihrávce je to jejich zakázané uvolnění.

59:12
    Domácí znovu dostali kotouč pryč ze svého pásma.

59:08
    Oddechový čas pro hosty.

59:08
    Kopřivnice vyhodila na zakázané uvolnění.

59:02
    Haloda už opustil branku a Šumperk to zkouší se šesti hráči v poli.

58:18
    Domácí dokázali se štěstím vyhodit do středního pásma.

57:52
    Zakázané uvolnění Šumperka, vhazuje se před Halodou.

57:41
    A znovu domácí dostali kotouč do středního pásma.

57:31
    Kopřivnice se osvobodila a rychle střídá.

57:13
    Tlak Šumperka pokračuje, Ondřej Haloda zatím zůstává v brance.

56:33
    Postavení mimo hru v podání Šumperka. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:13
    Také na Sedlákovu střelu od modré dobře viděl a znovu zasáhl lapačkou.

56:04
    A také střela zápěstím od modré z hole Jakuba Řezáče končí bezpečně v Hromadově lapačce.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 3. Červenka (Kofroň), 12. Korec (Hrubý, Gola) – 6. M. Haloda (Vorobjev, Ďurač)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Imrich, Ficek, Krutil, Zuzaník, Marek (A), Fojtík – Hrubý, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Gebauer, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík
    DRACI PARS ŠUMPERK: O. Haloda (Polívka) – Vaněk, Gewiese (C), Drtil, Šíp, M. Haloda, Řezáč, Sedlák (A), Blecha – Pokorný, Romančík, Hroch, Vachutka, Ďurač, Urban, Plášek (A), Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský