Pampuch Liberec – České Budějovice 5:4 (kon.)
Pampuch Liberec
5:4 (2:4)
Dynamo PCO České Budějovice
Neděle 30.09.2018, 19:00 • SH TU Liberec, Harcov • 2. Futsal liga západ • 1. kolo

Je dobojováno. Utkání mělo vysoké tempo, ze kterého vyšel vítězně domácí Pampuch a to hlavně díky druhému poločasu. Hostující tým z Českých Budějovic se ovšem za svůj výkon nemusí stydět.

Děkujeme Vám za sledování našeho přenosu.
    Těšíme se na vás u dalšího přenosu z liberecké haly.

S pozdravem,
    Jan Jilemnický (20:33:47)

39:28
    Liberec právě vstřelil branku!
    POKUTOVÝ KOP po faulu Pouzara proměňuje Lukáš Čeřovský.

38:07
    Oddechový čas pro domácí.

37:48
    Také domácí Pampuch se dostal na 5 akumulovaných faulů.

37:00
    Hosté z Č.Budějovic mají 5 akumulovaných faulů.

35:00
    Domácí svatyni strážící Kvítek teď Pampuch zachránil od inkasování další branky.

34:55
    Za zákrok na polovině hřiště vidí žlutou kartu domácí hráč Hybner.

34:00
    České Budějovice začínají být nebezpečnější než tomu bylo v úvodu druhého poločasu.

30:32
    Je srovnáno! Nádhernou ranou z voleje nedal Lukáš Čeřovský šanci brankáři hostí a rázem se opět začíná od nuly.

29:52
    Na rozdíl jedné branky snižuje svým druhým gólem v zápase Miroslav Petrlák.

28:59
    V zápalu boje se stala kuriózní situace, kdy při obranném zákroku projel domácí Moravec mezi nohama hostujícího hráče.

25:00
    Hry se teď přelévá ze strany na stranu. Pampuch vypadá jako bojovnější celek.

22:11
    Samostatný únik budějovického Romana Lengyela likviduje skvělým zákrokem brankář domácích Michael Kvítek.

21:30
    Pampuch vstoupil do 2.poločasu tak jako na konci té první a je aktivnějším týmem.

20:01

Po ospalém úvodu, kdy domácí Pampuch vcelku rychle inkasoval tři branky se osmělil a ke konci poločasu byl dokonce lepším týmem.

20:00

19:28
    POKUTOVÝ KOP po faulu na Moravce proměnil Štěpán Rumler.

Petr Soukeník

Branky: 12. Petrlák (Moravec), 20. Rumler, 30. Petrlák (Hybner), 31. Čeřovský (Rumler), 40. Čeřovský – 2. Pouzar, 7. Peterek (Benát), 7. Hric (Jasanský), 17. Pouzar (Benát)

Karty:   35. Hybner (PLB)

Pampuch Liberec: Kvítek (Dvorský) – Moravec "C", Soukeník, Hybner, Pekař, Čeřovský, Rumler Š., Patka, Petrlák, Němec, Doležal
    Dynamo PCO České Budějovice: Beránek – Pouzar "C", Benát, Lengyel, Peterek, Jasanský, Hric, Hrbáč

Rozhodčí: Vlašič Miroslav, Košťál Milan