Trnava – Senica 4:1 (kon.) | Sereď – Ružomberok 3:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlaté Moravce 3:1 (kon.)
Dunajská Streda – Podbrezová 3:2 (kon.) | Žilina – Michalovce 2:2 (kon.) | Trenčín – Nitra 0:1 (kon.)
AS Trenčín
0:1 (0:1)
FC Nitra
Sobota 20.10.2018, 17:00 • Futbalový štadión Myjava • Niké liga • 12. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (18:56:54)

Druhý poločas se odehrávál úplně stejně jako ten první. Trenčínští hráči kombinovali, drželi míč, hráli aktivně, ale obrana hostů byla jistá a pokud už nějaký míč za ní propadl, tak si s ním poradil brankář Hroššo. I jejich střely z větší vzdálenosti mířily buď mimo nebo přímo do středu na brankáře Hrošša. Celkově tak byly útoky Trenčína hodně bezzubé. Hosté nepředvedli do útoku taky nic úžasného, na výhru jim stačila jediná povedená akce Taiwa Abdulrahmana z 20. minuty. Poté se zaměřili jednoznačně na obranu a svůj cíl nedostat gól splnili.

Trenčín tak prohrál počtvrté za sebou, co se mu stalo poprvé od návratu mezi slovenskou elitu.

90+3

90+1
    Nitrané si půl minuty posouvali u autové čáry míč a pak další půl minuty strávil Charizopulos výběrem spoluhráče, na kterého hodí aut. Rozhodčímu se ale čekat nechtělo a ocenil nitranského obránce žlutou kartou.

90
    Bude se hrát ještě tři minuty.

90
    Pískot z tribun na domácí hráče. Jejich výkon není vůbec optimální a Nitrané celkem v klidu brání vedení.

89
    El Mahdioui zkusil překvapivý nákop na nabíhajícího si Sleegerse, který si míč posunul hlavou. Rychle byl ale u něj Hroššo a míč chytil.

88
    Mašović teď zbytečně poslal špatnou přihrávku nikým neatakovanému Skovajsovi a domácí ztrácejí míč bez toho, aby je hosté vůbec napadali.

87
    A právě Kvocera přišlápl Čeredničenkovi nohu. Rozehrávat bude Hroššo.

86
    Kvocera teď zkusil dva centry zprava, oba odvrátila obrana hostů.

85
    Čataković se prokličkoval mezi třema obránci Nitry a zkusil střelu z hranice šestnáctky. Ani z té ale nic nebolo a po bloku obránce končí mimo.

84
    Faul Ubbinka ve středu pole. Domácí začínají být evidentně frustrovaní.

83
    Další roh Trenčína opět vyrazil Hroššo a následný centr zprava už Hroššo rovnou chytil.

82
    Ubbink pustil míč z pravé strany na El Mahdiouiho. Jeho střela ale šla opět jen do středu přímo na brankáře Hrošša, který si s ní poradil.

82
    Zápas končí pro Tomáše Vestenického, místo něj přichází Martin Macho.

81
    Centr Trenčína z rohu na vzdálenější tyč na Ubbinka. Jeho hlavička ze záklonu ale končí v rukavicích brankáře Hrošša.

80
    A pro Manceho to napokon byl poslední kontakt s míčem v dnešním zápase, střídá ho Hamza Čataković.

79
    El Mahdioui zkusil další centr zleva, na který si naskočil Mance. Hlavou ale míč pořádně netrefil a ten tedy končí mimo.

78
    Kombinace Trenčína jsou čím dál zoufalejší. Buď se jedná o centr ze strany nebo si přihrávají mezi sebou a Nitrané je nutí vracet míč zpátky až k obrancům, kteří musí zakládat nový útok.

Michal Sadlek

Branky: 20. Abdulrahman

Karty:   47. Kleščík (TRE), 76. Skovajsa (TRE) – 24. Šimončič (NIT), 64. Čeredničenko (NIT), 72. Niba (NIT), 90+1. Charizopulos (NIT)   71. Kleščík (TRE)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:1. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:17.
    AS Trenčín: Hrdlička – Yem, Kleščík, Mašović, Skovajsa – El Mahdioui (C) – Paur (61. Zubairu), Ubbink – Bukari (70. Kvocera), Mance (80. Čataković), Sleegers.
    Náhradníci: Chudý – Zubairu, Čataković, van Arnhem, Slávik, Corryn, Kvocera.

FC Nitra: Hroššo – Charizopulos, Križan, Farkaš, Chovanec – Kóňa (51. Čeredničenko), Šimončič (C) – Fábry (40. Niba) – Abdulrahman, Vestenický (82. Macho), Chobot.
    Náhradníci: Šípoš – Niba, Guláš, Machovec, Macho, Čeredničenko.

Rozhodčí: Chmura – Vorel, Kováč