Zlín sledge – SOHO Olomouc 3:1 (kon.) | Litvínov – SHK Mustangové 0:6 (kon.) | Karlovy Vary – HC Sparta Praha Sledge 2:3 (kon.)
SHK LAPP Zlín
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Sobota 27.10.2018, 15:30 • PSG aréna • Česká para hokejová liga • 5. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u onlajnů ze sledge hokeje, na viděnou. (17:43:31)

Dnešní utkání je u konce a přestože Hanáci podali bojovný výkon, jednoznačně lepší dnes byli Zlínští, kteří si po zásluze odnášejí tři body. Jejich vítězství podtrhl v poslední třetině Martin Joppa, který ujel soupeři a zakončil brejk přesnou střelou, ale i tak museli Lappáci ještě bojovat o výsledek, neboť jen o chvíli později odpověděl Miloš Večeřek. Dvě minuty před koncem ale domácím vrátil jistotu Marian Ligda.

44:50
    Ligda s Joppou vyrazili sami dva proti brankáři, ale zezadu je stíhal obránce a tak vzal druhý jmenovaný celou akci na sebe. Jeho pokus však Lepáček vyrazil!

44:21
    Turicův pokus od modré Lepáček srazil hokejkou.

44:11
    Puk zamířil mezi střídající hráče a hra je přerušena. Vhazovat se bude v obranném pásmu Zlína.

43:47
    Stašákovu střelu zastavil fantastickým zákrokem ramenem Molek!

42:57
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zřejmě je rozhodnuto! MARIAN LIGDA dostal přihrávku mezi kruhy a zamířil přesně pod horní tyč! Asistence: Martin Joppa.

42:38
    Raušovi se nepodařilo vyhodit, ale Ferenčíkova střela na branku neprošla.

42:31
    Zlínská rozehrávka končí zakázaným uvolněním.

42:15
    Přihrávka na Ligdu neprošla a dopředu vyrazili Jedlička se Stašákem. Druhý jmenovaný ale přestřelil branku.

41:45
    Olomouc posílá puk až k Molkovi, nejblíže k němu má Julina.

41:34
    Joppa po buly zkusil překvapit Lepáčka střelou od mantinelu. Ten se ale nenechal.

41:27
    Oddechový čas pro domácí.

41:18
    Tentokrát za vyhozeným pukem vyrazil Martin Joppa, který ještě hledal přihrávkou Davida Hábla, ale ten byl otočený zády.

41:01
    Julina po buly raději vyhodil puk přes všechny čáry. Buly před Molkem se tak bude opakovat.

40:53
    Hanáci se ale dál tlačí do branky a Molek měl co dělat, aby zlikvidoval jejich další pokus.

40:38
    Korman se ke střele nedostal. Zdeněk Hábl ho včas odstavil od puku.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 16. Rauš (Ligda, Joppa), 39. Joppa, 43. Ligda (Joppa) – 40. Večeřek (Ferenčík)

SHK LAPP Zlín: Molek – Julina (A), Z. Hábl, Mach – Palát, Ligda (C), D. Hábl, Joppa (A), Turic, Stodůlka, Rauš, Hlinka, Hetflajš.
    SOHO Olomoučtí Kohouti: Lepáček – Jedlička (C), Buriánek, Kardoš, Ferenčík (A) – Mikuš, Korman, Večeřek, Rozkopal, Klíma, Pabst.