Plzeň – Salzburg 4:3 (po nadst. prodl.) | Přerov – Zlín 3:4 (po nadst. prodl.)
po nadst. prodl.
HC Škoda Plzeň
4:3 (1:1, 2:2, 1:0 - N 1:0)
EC Red Bull Salzburg
Úterý 19.02.2019, 16:00 • Home Monitoring Aréna • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off

To je ode mě pro dnešek všechno, s přáním hezkého zbytku úterního večera s Vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské Home Monitoring Arény se opět budu těšit. Na shledanou. (18:11:50)

Máme za sebou velmi pohledné utkání, ve kterém jsme viděli sedm branek. Hosté dvakrát vedli, podruhé 3:1, ale domácí Škodovka dokázala třemi přesnými šípy utkání zvrátit na svou stranu. Nakonec získala i čtvrtý bod po přesné trefě Maláta.

62:06
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeň vítězí i v nadstavbě. SEBASTIÁN MALÁT dostal puk přesně na hokejku a ranou z voleje trefil pro domácí i čtvrtý bod v zápase. Asistence: Josef Roubal, Albert Šiller.

62:02
    Tvrdá rána Houdka končí ve výstroji brankáře.

61:54
    Opět puk až u Berana.

61:35
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

61:17
    Josef Roubal střílí těsně vedle. První minuta přesilové hry toho moc nenabídla.

60:29
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Reisnecker – 2 min., sekání).

60:01
    Začalo nadstavbové prodloužení.

Je dobojováno. Indiánil dokázali v závěrečné třetině vstřelit branku a zásluhou Adama Rohly berou z utkání tři body. Před námi je ještě nadstavba, ve které se rozhodne o majiteli čtvrtého bodu.

60:00
    Třetí třetina skončila, následovat bude nadstavbové prodloužení.

59:51
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Harnisch – 2 min., nesportovní chování).

59:40
    Opět icing.

59:31
    Zakázané uvolnění, vhazovat se bude po levici brankáře Berana.

59:15
    Marek Princl trefuje levou tyč opuštěné klece.

Brankář Kristiansen míří na střídačku, hosté to zkoušejí v šesti.

Oddechový čas pro hosty.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 3. Slanina, 35. Princl (Roubal), 38. Malát (Kolda), 49. Rohla (Šiler, Kremláček), 63. Malát (Roubal, Šiller) – 1. Eliaš (Harnisch, Szuber), 31. Vogt (Leonhardt, Hengelmüller), 31. Harnisch (Hede, Borzecki)

HC Škoda Plzeň: Beran (Pilc) – Houdek, Kovařík, Pánek, Lokajíček (A), Kremláček, Šiler – Roubal, Kolář, Balín, Kolda (C), Slanina, Matiášek, Adamec, Rohla, Malát, Procházka, Ženíšek, Princl (A)
    EC Red Bull Salzburg: Kristiansen (Kolarz) – Hadamczik, Menner, Szuber, Frandl, Necesany – Borzecki, Hede (C), Eham, Eliaš, Vogt (A), Polegoshko, Lindner, Maier, Harnisch (A), Leonhardt, Hengelmuller, Peterka, Reisnecker

Rozhodčí: Jakub Šindel – David Jelínek, Petr Bělohlav