Kobra – Chomutov 1:8 (kon.) | Liberec – Slavia 3:4 (po pr.) | PZ Kladno – Sparta 1:9 (kon.)
Kladno – HC Litvínov 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Vítkovice 3:4 (0:3 po s.n.) | Warriors Brno – Přerov 5:3 (kon.)
Třinec – Zlín 3:4 (po pr.) | K. Vary – Třemošná 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 0:4 (kon.)
Mountfield HK – Plzeň 3:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Olomouc 2:1 (kon.) | Vsetín – Technika Brno 6:0 (kon.)
Dynamo – Havířov 3:6 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 5:10 (kon.) | Tábor – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
konec
HK Mladí Draci Šumperk
2:1 (1:0, 0:0, 1:1 - N 0:0 - 1:0)
HC Olomouc
Čtvrtek 10.01.2019, 17:45ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba E
Partner:
     
    Konec nadstavby. (20:09:40)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HK Mladí Draci Šumperk.
    Autorem vítězné branky je ANTONÍN KAREŠ.
     
    4. série
    2:0
    Havel neproměňuje.
     
    3. série
    2:0
    Fibigr proměňuje.
     
    3. série
    1:0
    Macháč neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Janech neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Masare neproměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Kareš proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Spurný neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Konec nadstavby.
     
    60:01
    Začala nadstavba.
     
    Konec zápasu.
     
    58:43
    Mladí Draci právě vstřelili branku! Autorem branky je JAN KUČERA. Asistence: Patrik Janech a Jiří Fibigr.
     
    58:34
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Ruda – 2 min., nedovolené bránění).
     
    53:36
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Ševčík – 2 min., nedovolené bránění).
     
    50:43
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Sedláček – 2 min., sekání).
     
    49:36
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MATYÁŠ FASNER. Asistence: Lukáš Přecechtěl a Stanislav Ruda.

    Jiří Cícha

    Branky a nahrávky: 1. Kučera (Fibigr, Minařík), 59. Kučera (Janech, Fibigr), rozh. náj. Kareš – 50. Fasner (Přecechtěl, Ruda)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Spurný (OLO)
    1:0   Kareš (MDS)
    2. série:
    1:0   Masare (OLO)
    1:0   Janech (MDS)
    3. série:
    1:0   Stratil (OLO)
    2:0   Fibigr (MDS)
    4. série:
    2:0   Havel (OLO)


    HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Berčák) – Seidenglanz, Minařík, Kareš, Netolický, Koutecký, Panáček – Burda, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Trögner, Janech, Haas, Šucha
    HC Olomouc: Hořejší (Špunar) – Nesvadba, Spurný, Lambert, Přecechtěl, Stratil, Pekr, Holcman, Sedláček, Přidal – Havel, Kusak, Macháč, Petřeková, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda

    Rozhodčí: Beránek – Rychlý, Zouhar