Třinec – Zlínsko 5:0 (kon.) | Ostrava B – Vítkovice 0:0 (kon.) | Jihlava – Vyškov 6:3 (kon.)
Kroměříž – Slovácko 1:4 (kon.) | Dukla Praha – Chrudim 4:1 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 5:1 (kon.)
Trenčín – Opava 1:0 (kon.) | Sokolov – Příbram 1:4 (kon.) | Hr. Králové – Vltavín 6:1 (kon.)
Třinec – Hlučín 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – B. Bystrica 4:1 (kon.) | Karviná – Puszcza 0:0 (kon.)
Olomouc – Ružomberok 1:1 (kon.) | Zlín – Nitra 5:0 (kon.) | Trenčín – Inter Bratislava 5:1 (kon.)
Slavia – Ústí n. L. 8:0 (kon.) | Amstetten – Č. Budějovice 3:2 (kon.) | Táborsko – Štěchovice 0:0 (zruš.)
Karabach – Bohemians 1905 3:1 (kon.)
FC Hradec Králové
6:1 (3:0)
Loko Vltavín
Sobota 19.01.2019, 12:00 • Všesportovní stadion, Hradec Králové (UT) • Přípravný zápas

90+1
    Konec zápasu. (13:47:16)

68
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Hosté se přeci jen dočkali přesného zásahu! Jako první byl u míče LUKÁŠ VESELÝ, který obešel Ottmara a skóroval do prázdné branky!

66
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Finěk míč předložil JAKUBU ŠÍPKOVI, který přidal šestou branku Votroků v dosavadním průběhu utkání!

52
    Kanonáda Votroků pokračuje, ve vápně se nejlépe zorientoval RENÉ KROPÁČEK, který přidal svůj druhý přesný zásah!

49
    Domácí fotbalisté hned zkraje druhého poločasu navyšují svůj náskok, RENÉ KROPÁČEK se sám před brankou nemýlil!

46

Milan Černý sice nevyužil příležitost v podobě pokutového kopu, ovšem Hradec poté přidal tři branky ze hry. Druhý poločas začne za malou chvíli.

45+1

42
    V závěru prvního poločasu přichází třetí branka Votroků, tu obstaral JAN KVÍDA, na jehož dělovku byl Štorc krátký!

30
    Favorit navyšuje svůj náskok! Po půlhodině hry se do střelecké listiny zapisuje také PATRIK BRANDNER, který míč nadvakrát dostal za záda hostujícího brankáře!

19
    Domácí fotbalisté se po necelých dvaceti minutách hry přeci jen dostávají do vedení, prosadil se JAKUB MARTINEC, který skóroval z hranice malého vápna!

16
    Domácí fotbalisté však výhodu pokutového kopu využít nedokázali, skóre se tedy nemění, penaltu si vzal na starost Milan Černý!

15
    Hlavní rozhodčí přerušil hru a nařídil penaltu pro Hradec Králové!

1

Na programu je několik přípravných zápasů, Hradec Králové v jednom z nich narazí na Vltavín. Účastník druhé nejvyšší české fotbalové soutěže má za sebou Tipsport ligu, ve které porazil Příbram (2:1), Ústí nad Labem (2:0), ovšem na závěr nestačil na Vlašim (1:2). Třetiligový Vltavín hrál s pražskou Spartou, té podlehl 0:5.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Štěpán Slovák

Branky: 19. Martinec, 30. Brandner, 42. Kvída, 49. Kropáček, 52. Kropáček, 66. Šípek – 68. Veselý

Neproměněná penalta: 16. Černý (HKR), mimo

FC Hradec Králové: Vízek (46. Ottmar) – Kopečný (46. Plašil), Kvída (46. Finěk), Martinec, Urma – Jukl – Brandner (46. Ďurděvič), Kateřiňák (46. Šípek), Černý (46. Janoušek), Leibl (60. Mahr) – Firbacher (46. Kropáček)
    Loko Vltavín: Štorc – Novák (46. Rada), Veselý, Mysliveček, Uvíra, Lancz, Zoubek (46. Houžvička), Maione (72. Kubr), Nesvadba (46. Špaček), Tichý

Rozhodčí: Drábek – Raplík, Čechlovský