Chodov – Ostrava 6:8 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
6:8 (3:3, 2:1, 1:4)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Středa 16.01.2019, 20:00 • Sportovní hala UP • Pohár České pojišťovny - ženy • Finále

Ode mě už je to pro dnešek vše, a tak se s Vámi loučím. Nezbývá mi, než Vám poděkovat za pozornost a pogratulovat FBC Ostrava k velkolepému úspěchu a oběma týmům ke skvělému utkání, kterému nechybělo naprosto nic. Budu se těšit zase někdy příště u online přenosů ze světa florbalu, na viděnou! (22:08:38)
    Hráčky Ostravy přebírají zlaté medaile

Kajfoszová jako kapitánka první vyráží pro zlaté medaile i pro šek pro vítěze turnaje.

Nejlepší hráčky utkání:
    Martina Řepková (Florbal Chodov)
    Denisa Kotzurová (FBC Ostrava)

Utkání je u konce a na hřišti propukají oslavy! FBC Ostrava ovládli letošní ročník Poháru České pojišťovny!

Střely ve třetí třetině:
    Chodov – 7 (celkem 32)
    Ostrava – 7 (celkem 27)

Do poslední části vstoupily sice lépe domácí hráčky, když ve 46. minutě navýšila jejich vedení Martina Řepková, ale hosté si na závěr připravili fantastický obrat, který zahájila v 55. minutě Jana Lacková. O tři minuty později Paulína Hudáková vyrovnala na 6:6 a pouhých 59 vteřin před koncem se Ostrava dostala do vedení zásluhou Denisy Kotzurové! Vítězství FBC pak ještě zpečetila gólem do prázdné branky Paulína Hudáková.
    Závěrečné vteřiny utkání

59:58
    Frantíková už jen z nouze zkusila trefit soupeřovu branku přes celé hřiště, ale zasáhla pouze bránící hráčku.

59:46
    Grossová se protáhla kolem hrazení, ale z velkého úhlu netrefila odkrytou branku.
    59:14 Paulína HUDÁKOVÁ - 6:8

59:14
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Domácí zkusili odvolat brankářku a to se jim nevyplácí! Odkrytou klec totiž hned vzápětí trefuje PAULÍNA HUDÁKOVÁ. Asistence: Denisa Kotzurová.

59:01
    Oddechový čas pro domácí.
    59:01 Denisa KOTZUROVÁ - 6:7

59:01
    Hosté předvedli v závěru utkání fantastický obrat a jen minutu před koncem základní hrací doby se ujímají vedení! Autorkou branky je DENISA KOTZUROVÁ. Asistence: Paulína Hudáková.

58:58
    Hosté šli do přečíslení tří proti dvěma a Paulína Hudáková zamířila jen kousek nad horní tyč!

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 3. Ka. Kellovská, 13. Frantíková (Preisslerová), 14. Ka. Kellovská (Vrbová), 29. Suchá (Vrbová), 38. J. Vávrová (Řepková), 46. Řepková (Svačinová) – 15. Kotzurová (Žurková), 15. K. Hudáková (Kajfoszová), 16. Kotzurová (Vrlíková), 24. K. Hudáková (P. Hudáková), 55. Lacková (Žurková), 58. P. Hudáková (K. Hudáková), 60. Kotzurová (P. Hudáková), 60. P. Hudáková (Kotzurová)

FAT PIPE Florbal Chodov: Christiánová (Provázková) – Jiráková, Kr. Kellovská, Tožičková, Nosková, Vrbová, Svačinová – Suchá, Frantíková, Plášková – Pekárková, Preisslerová, Řepková – J. Vávrová, Jůzová, Peštová – Belicová, Ka. Kellovská, Hanzlíková.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Lišková, Dupčáková) – Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Žurková, Vrlíková, Lacková – Šablaturová, Greiplová, Káčová – Kapcová, K. Hudáková, P. Hudáková.

Rozhodčí: Beranová, Hejnová