Kroměříž – Brumov 9:5 (kon.) | Gepardi Jablonec – HC Varnsdorf 2:0 (kon.) | Boskovice – Březina 5:0 (kon.)
Uničov – Velká Bíteš 4:5 (po pr.) | SHKM Hodonín – Vel. Meziříčí 6:3 (kon.) | Uh. Hradiště – Břeclav 4:3 (po pr.)
SHKM Baník Hodonín
6:3 (0:1, 2:2, 4:0)
HHK Velké Meziříčí
Pátek 18.01.2019, 18:30 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

Já se s vámi pro dnešní večer loučím. Přeji hezký víkend a těším se na další Onlajny z Hodonína. Na počtenou! (21:01:03)

Dvě třetiny se hrál vyrovnaný hokej, v němž měly oba celky prakticky stejné množství gólových šancí. V té třetí, i když do ní Drtiči vstupovali s jednobrankovým mankem, začal na ledě dominovat domácí tým. Čtyřmi góly Hodonín otočil utkání ve svůj prospěch, vítězí 6:3, připisuje si tři body do tabulky a již jedenácté vítězství v řadě!

59:55
    Velké Meziříčí drží kotouč za svou bránou, v dnešním zápase se už nic dalšího nestane.

59:34
    Rozhodčí ještě vylučuje na dvě minuty Lukáše Sobotku (VEL) za vysokou hůl.

59:23
    Tak přece ještě útočný výpad hostů. Rozmarínovu střelu ještě někdo tečoval před Kotvanem, ten si ale i tak poradil.

58:52
    Velké Meziříčí už hraje v plném počtu, ale do útoku se nehrne. Utkání se už jen dohrává.

58:00
    Další vyhození hostujícího celku.

57:21
    Hostující mužstvo vyhazuje puk ke Kotvanovi.

57:00
    Tomáš Střecha se hnal ve vlastním oslabení do útoku, nakonec jeho pokus zneškodnil dobrým bruslením Crlík.

56:22
    Možná z přemíry snahy jsou teď hostující hráči vyloučení. Při pokusu o vyhození puku neúmyslně zasáhl Pavel Ambrož (VEL) Kučeru hokejkou do obličeje a odpyká si tak dvě minuty za vysokou hůl.

55:29
    Tomi zkusil nahodil puk na bránu a tam stál připravený Peš, který ještě dorážel, ležící Juda ale dokázal vykopnout puk do bezpečné vzdálenosti!

54:58
    Tomáš Střecha si sjel na hranu kruhu a zkusil střelbu na bližší tyč. Trefil však hrazení za bránou a puk se odrazil mimo hrací plochu, bude se proto vhazovat ve středním pásmu.

54:09
    Nepřesnosti v založení útoku stály Velké Meziříčí útočné pásmo. Další vyhození domácích!

53:50
    Matov hledal spoluhráče před bránou, nikdo se jeho přihrávky nechopil a hráči v zelených dresech vyhazují až k Judovi.

53:03
    Hosté dobrým pohybem v útočném pásmu donutili Drtiče faulovat. Kamil Rýpar (HOM) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

52:56
    Strnad se ocitl s pukem na holi před hodonínským brankovištěm, kde zkusil touš zasunout mezi betony Kotvana. Hodonínský brankář si skulinku mezi nohama pohlídal!

52:37
    Pejchal si sjel pro dlouhou přihrávku až za obránce, skákavý puk ale nedokázal zpracovat.

Ivan Hochman

Branky a nahrávky: 25. Tomi (Peš), 38. Tomi (Janás, Polák), 44. Rýpar (Crlík), 47. Kučera (Směřička, Kuba), 49. Kuba, 51. Kuba (Směřička) – 17. Vlašín P. (Matov), 23. Sobotka (Matov, Křenek), 36. Maštera (Bula, Pejchal)

SHKM Baník Hodonín: Kotvan (Zollpriester) – Polesný, Tomi, Směřička, Lidák, Rýpar, Crlík, Veselský – Polák, Peš, Janás – Kuba, Sajdl, Kučera – Jajcay, Černohous, Venclík – Chalupa, Sedlák, Výmola
    HHK Velké Meziříčí: Juda (Šoustal) – Slabý, Vlašín P., Šimka, Ambrož, Vondráček, Vlašín M. – Křenek, Matov, Sobotka, Maštera, Střecha F., Střecha T., Strnad, Bula, Pejchal, Rozmarín, Peschout

Rozhodčí: Blaha, Kovařčík – Nikl, Šmíd