Pogoň – Ostrava 0:1 (kon.) | Slaven Belupo – Znojmo 1:0 (kon.) | Fehérvár – Sparta 1:3 (kon.)
Pogoň Štětín
0:1 (0:0)
FC Baník Ostrava
Pondělí 21.01.2019, 12:00 • Gloria Sports Arena, Belek • Přípravný zápas

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (13:42:37)

Přátelský zápas mezi Štětínem a Ostravou je u konce. Ostravští fotbalisté na velice podmáčeném terénu a za hustého deště dokázali skórovat ve druhém poločase, když se trefil Bolf. A na jeho trefu už nikdo nenavázal a další duel v přípravě je tak pro Ostravu vítězný.

90+1

90+1
    Poslední šance zápasu. Žurawski napálil míč kousek před velkým vápnem a ten proletěl až k ostravské brance. Srovnáno ale není, ale je tu konec utkání.

90
    Jeden z ostravských hráčů doslova letmo hlavičkoval na branku Štětína, ale nakonec míč poslal jen těsně vedle ní.

89
    Rohový kop zahraje Baník Ostrava. Jedna z posledních šancí, jak ještě navýšit své skóre, které je o jednu branku.

88
    Pogoň zahrála míč na malou domů, přesto Bolf dokázal ohrozit brankáře Štětína, který nakonec balon dostal do své moci a bude odkopávat.

86
    Autové vhazování zahrávali Štětínští a míč dostali do vápna, ale Ostravští ho zakopli za postranní čáru a soupeř bude mít autové vhazování.

84
    Před brankou Baníku bylo velmi rušno, ale brankář Ostravy dokázal včas zakročit a míč ukryl pod sebe.

82
    Mešaninov poslal přihrávku Bolfovi, který se dostal ke střele, ale ta byla přízemní a míč zastavila voda na trávníku.

81
    Ten soupeř Baníku odehrál nepřesně a do zakončení se tak nedostal. U míče jsou tak znovu hráči českého celku.

80
    Kozulj našel uvnitř velkého vápna přihrávkou Stece, ale balon odvrátili Ostravští na rohový kop.

78
    Dalekonosná střela Majewskiho končí jen vedle pravé tyče z pohledu ostravského brankáře. Ten tak rovná míč a bude ho odkopávat.

77
    Centr Ostravských z levé strany skončil jen u hráčů soupeře a Štětín zamířil směrem na polovinu ostravského celku.

76
    Žurawski hlavičkoval po centru spoluhráče z levé strany, trefil však jen boční síť.

75
    Je před námi poslední patnáctiminutovka zápasu a Baník stále vede o jednu branku. Nyní zůstal na zemi ležet jeden z Baníkovců a probíhá jeho ošetření.

73
    Obrana Ostravy odvrátila centr soupeře do bezpečí a sami hosté pak jdou do další akce na opačné straně hřiště.

72
    Baník se dostal do další šance, po střele však zakročil štětínský brankář a podržel tak svůj tým. Následuje také odkop od jeho brány.

71
    Nepřesné rozehrávky Štětína pokračovaly i nadále a míč se dostal znovu pouze před brankáře Ostravy. Ten ho odkopává pryč od svého zařízení.

Vendula Zdražilová

Branky: 54. Bolf

Karty:   26. Kowalczyk (POG)

Pogoň Štětín:
    1. poločas – Załuska – Bartkowski, Fojut, Malec, Nunes – Podstawski, Drygas (C) – Kowalczyk, Guarrotxena, Izumisawa – Buksa

2. poločas – Bursztyn – Stec, Walukiewicz, Rudović (65. Sadowski), Matynia – Žurawski, Smolinski, Zyro, Kozulj, Majewski (C) – Benedyczak

Náhradníci: Sadowski, Kozlowski, Turski

FC Baník Ostrava: 1. poločas – Chmiel – Celba, Procházka, Stronati, Granečný – Fillo, Kaloč, Jánoš, Jirásek – Kuzmanovič, Baroš

2. poločas – Chmiel – Pazdera, Breda, Azackij, Fleišman, Bolf, Hrubý, Mešaninov, O. Šašinka, J.Šašinka, Diop