Rusko – Česko | 3:1 (kon.) | | | Švédsko – Finsko | 4:5 (0:2 po s.n.) |
Motor ČB – Havířov | 9:2 (kon.) |
Arizona – Dallas | 3:2 (kon.) | | | Tampa – Pittsburgh | 5:4 (kon.) | | | Washington – Florida | 4:5 (po pr.) |
Montreal – Toronto | 3:4 (po pr.) | | | Edmonton – San Jose | 2:5 (kon.) | | | Vegas – Columbus | 3:4 (kon.) |
Vancouver – Calgary | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Nashville – St. Louis | 4:5 (po pr.) | | | New Jersey – Carolina | 3:2 (kon.) |
NY Islanders – Minnesota | 2:1 (kon.) | | | Chicago – Detroit | 5:2 (kon.) | | | Boston – Colorado | 2:1 (po pr.) |
Buffalo – Winnipeg | 1:3 (kon.) |
Česko – Německo | 3:2 (kon.) |
Rusko – Česko | 3:2 (kon.) |
Česko – Švédsko | 1:2 (kon.) |
Česko – Německo | 4:2 (kon.) |
Nové Zámky B – Prešov | 7:2 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Trnava | 3:1 (kon.) |
Kroměříž – Rosice | 14:2 (kon.) | | | H. Benešov – Rožnov p. R. | 6:5 (po pr.) | | | SK Karviná – Krnov | 0:6 (kon.) |
Kobra Praha B – Hvězda Praha | 0:7 (kon.) | | | Třemošná – HC Domažlice | 6:5 (kon.) | | | HC Jičín – Gepardi Jablonec | 1:2 (kon.) |
Semechnice – Opočno | 5:11 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – N. Město n. M. | 9:3 (kon.) | | | Hronov – Nový Bydžov | 0:5 (kon.) |
Trutnov – Jaroměř | 0:6 (kon.) | | | Náchod – Nová Paka | 1:3 (kon.) | | | Lanškroun – Skuteč | 6:4 (kon.) |
Litomyšl – Česká Třebová | 4:3 (kon.) | | | Moravská Třebová – Hlinsko | 5:6 (po pr.) | | | Světlá nS – Chotěboř | 3:0 (kon.) |
Chrudim – Choceň | 5:0 (kon.) | | | Boskovice – Uničov | 5:2 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Břeclav | 12:0 (kon.) |
SHKM Hodonín – Brumov | 10:1 (kon.) | | | Žižkov Praha – HC TNP Praha | 5:5 (kon.) | | | Čáslav – Kutná Hora | 3:4 (po pr.) |
Slaný – Neratovice | 11:2 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Soběslav | 1:4 (kon.) | | | Pelhřimov B – Humpolec | 2:7 (kon.) |
Č. Krumlov – Radomyšl | 7:5 (kon.) | | | Mar.Lázně – Nejdek | 6:11 (kon.) | | | Příbram – Králův Dvůr | 5:3 (kon.) |
Vlašim – Mladá Boleslav B | 3:6 (kon.) | | | Tábor B – HC Vajgar | 3:1 (kon.) |
Tango Klatovy – Tomahawk | 5:2 (kon.) | | | AHC Dynamo – Poběžovice | 4:3 (kon.) | | | HC Čápi – Marsy Klatovy | 4:5 (kon.) |
HC Vizi – HC 2009 Nýrsko | 7:5 (kon.) |
Kadaň – Louny | 0:4 (kon.) | | | Litoměřice B – Klášterec nO | 2:5 (kon.) |
po s.n. (0:2)
Švédsko
4:5
(1:0, 1:2, 2:2 - 0:0)
Finsko
Vendula Zdražilová
Branky a nahrávky:
6. Bemström (Nygard, Rasmussen), 28. Lundeström (Persson, Lindqvist), 51. Nygard (Bemström, Dahlbeck), 55. Bemström (Sylvegård, Rasmussen) – 21. Tyrväinen (Suomi, V. Leskinen), 32. Ojamäki (O. Leskinen), 43. Ojamäki (O. Leskinen), 46. Suomi (Lehtonen), rozh. náj. Kaski
Rozhodčí: Romaško, Oskirko – Malmqvist, Lundgren
Diváci: 7 784
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Jonathan Davidsson (SWE)
0:1 Oliwer Kaski (FIN)
2. série:
0:1 Michael Lindqvist (SWE)
0:2 Juhani Tyrväinen (FIN)
3. série:
0:2 Emil Bemström (SWE)
0:2 Niko Ojamäki (FIN)
4. série:
0:2 Joel Persson (SWE)
Švédsko:
Reideborn (Hellberg) – Nilsson, Sellgren, Persson, Dahlbeck, Engsund, Djuse – Nygard, Rasmussen, Bemström – Bromé, Lundeström, Lindqvist – J. Boqvist, Kellman, Davidsson – Sylvegård, Händemark, Larsson.
Náhradníci:
Trenér:
Finsko: Vehviläinen (Tirronen) – Kaski, Lehtonen, Lehtivuori, Virtanen, Pokka, O. Leskinen, Näkyvä, Friman – V. Leskinen, Tyrväinen, Suomi – Ojamäki, Mustonen, Sallinen – Pesonen, Björninen, Junttila – Jo. Nättinen, Ruohomaa, Luostarinen.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Finsko: Vehviläinen (Tirronen) – Kaski, Lehtonen, Lehtivuori, Virtanen, Pokka, O. Leskinen, Näkyvä, Friman – V. Leskinen, Tyrväinen, Suomi – Ojamäki, Mustonen, Sallinen – Pesonen, Björninen, Junttila – Jo. Nättinen, Ruohomaa, Luostarinen.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Romaško, Oskirko – Malmqvist, Lundgren
Diváci: 7 784
Je hotovo. Finové vítězí nad Švédy po samostatných nájezdech. Vítězné trestné střílení dal OLIWER KASKI, který si sjel až před Reideborna a střelou švihem ho prostřelil – 4:5.