San Jose – St. Louis 3:2 (po pr.) | Boston – Ottawa 3:2 (kon.) | Tampa – Detroit 3:2 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 2:5 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 4:2 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 4:1 (kon.)
Edmonton – Toronto 2:3 (kon.) | Arizona – Los Angeles 4:2 (kon.) | Nashville – Carolina 3:5 (kon.)
Dallas – Chicago 1:2 (kon.) | Vancouver – Vegas 2:6 (kon.) | Florida – Detroit 6:1 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
5:1 (1:0, 1:1, 3:0) Stav série: 3:3
VHK ROBE Vsetín
Neděle 10.03.2019, 17:00Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

To je z dnešního přenosu vše, děkuji vám za jeho sledování a přeji příjemný zbytek nedělního večera. Budu se těšit u dalších přenosů. (19:23:03)

Na prostějovském stadionu propuká velká euforie! Jestřábi porazili svého soupeře ze Vsetína jednoznačně 5:1 a vrací sérii k sedmému zápasu zpět na Lapač. Prostějov byl ve vedení po všech třetinách. Po té první vedl 1:0, když branku vstřelil Tomáš Nouza. Ve druhé třetině jsme byli svědky jedné branky na každé straně, za domácí skóroval Radek Prokeš, za hosty pak jedinou branku vstřelil Jiří Drtina. Domácí přidali tři branky ve třetí třetině, kdy se postupně trefili Tomáš Divíšek, po druhé v zápase Radek Prokeš a Dušan Žovinec. Pochvalu za svůj výkon si jistě zaslouží brankář Prostějova Neužil, který pochytal až na jednu výjimku všechny vsetínské střely.

59:58
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Michal Hryciow – 2 min., krosček).

59:51

59:37
    Jeřábkovu střelu od modré si opět našla lapačka domácího brankáře.

59:18
    Následně si další zákrok připisuje Neužil a potvrzuje ním svůj dnešní výborný výkon.

59:02
    Žovinec uklízí puk do bezpečí

58:30
    Vsetín se drží v útočném pásmu, ale jakmile došlo ke střele, tak ji domácí obrana dokázal zblokovat do ochranné sítě.

57:51
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Matěj Bažant – 2 min., vysoká hůl).

57:40
    Neužil vychytal Hořanského v situaci, kdy na něj vsetínský útočník ujížděl úplně sám. Hořanský se chytá za hlavu a lituje spálené šance.

56:45
    Vsetín ale nic nevzdává a sympaticky se tlačí dopředu.
    54:39 Dušan ŽOVINEC - 5:1

54:39
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Domácí využívají další přesilovou hru a odskakují do čtyřbrankového vedení. Tentokrát už to měl hostující brankář oproti předešlé situaci těžší a DUŠAN ŽOVINEC toho chytře využil. Přes clonící hráče nahodil puk na branku a ten doletěl až do šibenice vsetínské branky.

54:23
    Šelepněv nyní dobře viděl na střelu od modré čáry a pohodlně ji chytil do lapačky.

53:54
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Kopta – 2 min., podrážení).

52:24
    Fantastické zákroky brankářů na obou stranách! Nejdříve Neužil skvěle zastavil snažení Jonáka s Robem. Prostějov se dostal do protiútoku, Dvořáček si nabruslil na střed a puk se po jeho střele zastavil až o břevno. Svým zákrokem k tomu pravděpodobně přispěl i Šelepněv. Snahy o dorážku už zastavila hostující obrana.

51:26
    Vsetín se pouští do útoku a snaží se utkání zdramatizovat.
    50:54 Radek PROKEŠ - 4:1

Martin Jindra

Branky a nahrávky: 18. Nouza (Čáp, Prokeš), 22. Prokeš (Pšenička), 48. Divíšek (Račuk, Starý), 51. Prokeš (V. Meidl), 55. Žovinec (Žálčík, Račuk) – 29. J. Drtina (Březina, Pitule)

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – Čáp, Havlík, D. Kolář, Žovinec, P. Krejčí, Husa, Bažant – Žálčík, Račuk, Krejčiřík – Dvořáček, Pšenička, Hanták – Nouza (A), Divíšek (A), Starý – Prokeš, V. Meidl, Venkrbec (C).
    VHK ROBE Vsetín: Šelepněv (Gába) – J. Drtina, Mikuš, Teper, Slováček (A), Jeřábek, Frolo, Hryciow – Rác, Kucharczyk (A), Theoret – Rob, Pechanec, Jonák (C) – Hořanský, Šilhavý, Kopta – Karafiát, Pitule, Březina.

Rozhodčí: Kubičík, Wagner – Bosák, Maštalíř