Sokolov – Nymburk 8:0 (kon.) | Klatovy – Kolín 2:4 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 3:1 (kon.)
Jablonec n/N – Mostečtí Lvi 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kopřivnice 5:4 (kon.) | Žďár n/S – Val. Meziříčí 1:5 (kon.)
Šumperk – Písek 6:0 (kon.) | SHK Hodonín – Mor. Budějovice 4:2 (kon.)
HC Baník Sokolov
8:0 (0:0, 2:0, 6:0) Stav série: 3:0
NED Hockey Nymburk
Středa 06.03.2019, 18:00 • Sokolov • Play-off 2. ligy, skupina Střed • Čtvrtfinále

A sokolovská mašina se rozjela pořádně po 35. minutě a zejména poslední třetina byla jednoznačná – 6:0. Nymburk se více než 30 minut držel, konečný výsledek 8:0 je pro něj možná až příliš krutý. Sokolov tak v nejkratší možné době postoupil do dalšího kola play-off. Hezký večer ze Sokolova. (20:18:59)

59:21
    Baník právě vstřelil branku!
    A ani brankář Mašek neudrží čisté konto, když inkasoval po střele TOMÁŠE VRACOVSKÉHO – 8:0! Asistence: David Hruška, Matěj Zadražil.

58:55
    Petr Přindiš minul svou střelou brankou Nymburka.

58:08
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Jaroslav Rittig – 2 min., podrážení).

58:00
    Poslední dvě minuty v třetí třetině.

57:38
    Střídání v týmu NED Hockey Nymburk: ze hřiště odchází Michal Krofta, přichází David Mašek.

57:38
    A exhibice Sokolova v poslední třetině pokračuje MARTIN TRAPL – 7:0! Asistence: Jan Bečvář.

56:58
    Ofsajd Sokolova.

56:13
    Tak to byla ukázková kombinace celého útoku a naprostý rozbor obrany Nymburka TOMÁŠ VRACOVSKÝ 6:0! Asistence: Josef Stříbrný, Matěj Zadražil.

56:00
    Trapl v souboji jeden proti jednomu neuspěl.

53:17
    Zadražil vyjel zpoza branky, ale pod tlakem nedokázal přesně vystřelit.

52:31
    PAVEL KUBĚNA svou trefou vyrovnal stejný sobotní výsledek – 5:0! Asistence: Tomáš Rohan, Lubomír Kovařík.

52:23
    Michálek si perfektně pohlídal přečíslení dva na jednoho a svou holí překazil nahrávku nymburských.

51:52
    Střelu Bečváře chytil do své lapačky Krofta.

51:18
    Ofsajd Nymburka.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 36. Stříbrný (Kuběna, Šik), 38. Čejka (Šik, Trapl), 44. Kovařík (Kuběna, Rohan), 44. Vracovský (Stříbrný, Michálek), 53. Kuběna (Rohan, Kovařík), 57. Vracovský (Stříbrný, Zadražil), 58. Trapl (Bečvář), 60. Vracovský (Hruška, Zadražil)

HC Baník Sokolov: Závorka (Fečo) – Vodička, Pajk, Tomeček, Kadeřávek, Michálek, Přindiš (A), Šik (A) – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, Hruška, Bečvář, Vrána, Zadražil, Rohan (C). Trenér: Karel Mlejnek
    NED Hockey Nymburk: Krofta (D. Mašek) – Kříž (A), Tržický, J. Mašek, Rittig, Knesl (C), Jirásek – Stehlík, Bičiště (A), Král, Burda, Kuzďas, Forster, Vasilev, Moravčík, Smejkal, Wiencek, Eis, Kačírek. Trenér: Pavel Bičiště.

Rozhodčí: Hlinka – Fiala, Tichý