Pardubice – Zlín 4:6 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 3:2 (kon.) | Havířov – Třinec 7:1 (kon.)
Kometa Brno – Přerov 10:2 (kon.)
HC Kometa Brno
10:2 (3:0, 4:1, 3:1) Stav série: 2:0
HC ZUBR Přerov
Úterý 19.03.2019, 18:00 • DRFG arena • Play-off ELIOD extraligy dorostu sk. "B" • Čtvrtfinále

Děkuji za pozornost a někdy příště z dorosteneckého hokeje na počtenou. (19:59:01)

Kometa vítězí ve druhém utkání a postupuje do další části nejrychlejším možným způsobem. Ve třetí třetině byly vidět tři branky. Brno dnes vyhrává naprosto zaslouženě.

59:59
    Hra se dohrává u střídačky Brna.

59:24
    Domácí hráči stále napadají rozehrávku hostujících, ale nejsou úspěšní.

58:36
    Domácím hráčům se dlouho nedařilo vyhodit kotouč z obranného pásma, nakonec jej dostal do středního pásma Prčík.

57:25
    Zembol vystřelil od levého mantinelu na bližší tyč, Schnattinger puk neudržel a před brankou se strhlo souboj o puk, ze kterého vyšli lépe domácí hráči.

57:18
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Horký – 2 min., napadení).

56:02
    Kos objel ve vlastní třetině protihráče, dostal se až do útočného pásma, kde předal puk Svozilovi, který mu chtěl puk vrátit po mantinelu, ale kotouč byl příliš rychlý a Brno se musí vystěhovat do středního pásma.

54:36
    Šalé se natlačil na levou tyč, kde si Suchánek pokryl všechny mezery a nedovolil Brnu další brankovou radost.

53:23
    Hlávka se dostal s pukem mezi dva obránce a rychlo střelou po ledě vyzkoušel Schnattingera, který si připisuje další úspěšný zákrok.

52:40
    Svozil vystřelil od modré pomalejší střelu, kterou hostující brankář s přehledem vyráží.

51:36
    Kometa právě vstřelila branku!
    Martin Mišiak vyslal puk na branku, puk se odrazil v mezikruží a EDUARD ŠALÉ pohotovou střelou překonal Suchánka nad levý beton. Asistence: Martin Mišiak.

50:39
    Přerov právě vstřelil branku!
    Jonáš Jobánek předal puk ve středním pásmu MARTINU RYŠAVÉMU, jenž dostal příliš prostoru, vjel do třetiny a nechytatelnou ranou překonal Schnattingera nad vyrážečku. Asistence: Jonáš Jobánek.

48:49
    Vadit mu to však příliš nemusí, protože se MATĚJ PRČÍK prosazuje v přesilové hře o chvíli později. Opět přišla pěkná kombinace, která byla zakončena na levé tyči, kam se již ani brankář nepřesunul. Asistence: Patrik Fajmon, Jakub Kos.

48:25
    Brňané to nádherně vykombinovali až do prázdné branky, kterou však Prčík netrefil!

47:52
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Holík – 2 min., nedovolené bránění).

46:34
    Jakub Kos si to namířil ze středního pásma přes pravou stranu až k bráně, kde jeho pokus vyrazil Suchánek betonem až na protější kruh, kde se s ničím nerozpakoval STANISLAV SVOZIL a tvrdou ranou překonal hostujícího brankáře. Asistence: Jakub Kos, Jakub Brabenec.

46:04
    Schnattinger si připisuje jednoduchý zákrok po střele po ledě.

Matouš Vojáček

Adéla Hrabálková

Branky a nahrávky: 7. Brabenec (Fajmon, Svozil), 7. Horký (Šalé), 7. Brabenec (Kos), 22. Šalé (Svozil, Sedláček), 27. Sedláček (Svozil, Brabenec), 32. Svozil (Fajmon, Kos), 37. Prčík (Brabenec, Kos), 47. Svozil (Kos, Brabenec), 49. Prčík (Fajmon, Kos), 52. Šalé (Mišiak) – 39. Jobánek, 51. Ryšavý (Jobánek)

HC Kometa Brno: Bizoň (41. Schnattinger) – Řehák, Vacek, Ulbricht, Fajmon (A), Němec, Prčík, Svozil – Brabenec (C), Kos (A), Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Linka, Harmim, Mišiak, Vyroubal.
    HC ZUBR Přerov: Suchánek (Žurek) – Kaprál (A), Koblížek, Palguta, Brázda, Holík, Šilhavý – Štíbr (C), Ryšavý, Kuncek, Hradil, Zembol (A), Hlávka, Kuchta, Buršík, Jobánek.

Rozhodčí: Skopal – Musil, Smetková