Vítkovice – Mountfield HK 2:3 (po pr.) | Kometa Brno – Liberec 3:9 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Mountfield HK
Neděle 31.03.2019, 11:30 • Ostravar aréna • Mládežnické mistrovství České republiky - dorost • O 3.–4. místo

Po vyrovnaném zápase končí Hradec na třetím místě. Vítkovice jsou na místě čtvrtém. Již za chvíli začne finálové utkání. (13:48:47)

60:22 PINKAS - 2:3

60:22
    Hradec právě vstřelil branku!
    Střela MATĚJE PINKASE domácímu gólmanovi vypadla. Asistence: Matěj Havlíček, Lukáš Pajer.

60:01

Třetí třetina nerozhodla, bude následovat prodloužení 10 minut, s náhlým vítězstvím.

57:59
    Slafkovského nepřesná střela je vedle brány.

57:40
    Pinkas posílá puk za Bartošákovu branku.

57:28
    Hosté v ofsajdu

56:57
    Kotásek přenechal puk Krejsovi, ten trefil beton Žalčíka.

56:36
    Za faul kolenem je vyloučen hostující Jerman.

55:36

55:01
    Vítkovice posílají puk k Žalčíkovi.

Klára Bártková

Branky a nahrávky: 7. Krejsa (Kotásek), 23. Kubík (Smolka) – 12. Pinkas (Slafkovský, Pajer), 35. Jirků (Beneš, Budina), 61. Pinkas (Havlíček, Pajer)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Münch) – Bystroň, Smolka, Cubo, Machů (A), Kosina, Puchala, Vřeský – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa (C), Petr, Rajčan, Brada (A), Schauer, Macho, Melovský, Juříček, Kubík
    Mountfield HK: Tichý (Žalčík) – Táborský, Boukal, Havlíček (C), Řehák, Pelda (A), Jerman, Pinkas – Giesl, Gaspar (A), Budina, Pajer, Jirků, Beneš, Novotný, Souček, Slafkovský, Brožek, Marha

Rozhodčí: I. Čuňočka, J. Jaroš – M. Hranoš, M.. Bartoň