Jihlava – Slavia 2:4 (kon.) | Teplice – Č. Budějovice 1:3 (kon.) | Zlín – Příbram 6:0 (kon.)
Dukla Praha – Karviná 4:3 (kon.)
FC Zlín
6:0 (2:0)
FK Příbram
Pondělí 20.05.2019, 13:00 • Stadion Letná, Zlín • Juniorská liga – O umístění • 8. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí přesvědčivým vítězstvím domácích, kteří svého soupeře porazili vysoko 5:0. Ačkoliv nám první poločas nabídl dvě branky, tak v tom druhém jsme viděli další čtyři přesné zásahy, přičemž se o všechny postaral Zlín. Příbrami se tento zápas absolutně nevydařil, směrem dopředu to nebylo ideální, navíc se špatným dojmem jevila také obrana, která hned šestkrát připustila inkasovanou branku. (14:47:49)

90+1

90+1
    Ještě jedno autové vhazování pro domácí.

88
    Žlutou kartu dostává Martin Jílek (1.FK Příbram).

88
    Do konce zápasu nezbývá moc času, zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, zda se bude něco nastavovat.

87
    Nakonec jsme sledovali standardní situaci z nebezpečné vzdálenosti od branky. Střelecký pokus ale směřoval vedle branky.

86
    Domácí hráči se dočkali dalšího autového vhazování, po kterém se pustili do útočení, což přineslo nepovedený centr do vápna.

85
    Příbram se dostala k hranici pokutového území, přičemž Dostál musel po delší době zasahovat. Nejednalo se o nic ošemetného.

84
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, o vítězi je už delší dobu rozhodnuto. Příbram se pokusí alespoň o čestný zásah.

81
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Filip Novák, přichází Martin Zahradník.
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Petr Sklenář, přichází Jan Vičánek.

79
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Dominik Duda, přichází Patrik Švestka.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Petr Sirotek, přichází Matouš Nikl.

79
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí hráči stále nemají dost! Zlín se opět pohotovým způsobem dostal k pokutovému území, kde jeden z domácích zakončil přesně k brankové konstrukci. Střelcem branky je ALEXANDER JAKUBOV.

79
    Hra se nám celkem svižně přemístila ke středovému kruhu, kde nakonec přetahovanou o hrací předmět zvládli lépe domácí.

78
    Vzápětí se Příbram pouštěla do protiútoku, který ale zastavil až praporek pomezního. Opět se jednalo o jednoznačný ofsajd.

77
    Zlínu to tentokráte směrem dopředu moc nevyšlo, nepřesná finální přihrávka skončila až u brankáře hostujícího celku.

76
    Po delší době se k míči dostal také domácí brankář Dostál, který přihrával na pravou stranu, kde číhal osamocený spoluhráč.

75
    Ihned po rozehrávce si hosté vybojovali další autové vhazování, po kterém se rozhodli uklidnit hru na vlastní polovině.

74
    Příbrami se v tomto utkání nedaří vůbec nic, navíc inkasovala už pětkrát. To bude na vyrovnání opravdu hodně složitý úkol.

David Suchý

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 11. Slaměna, 28. Jakubov, 48. Gettler, 61. Nečas, 72. Nečas (pen.), 79. Jakubov.

Karty:   66. Mezera (PRI), 72. Polák (PRI), 88. Jílek (PRI)

FC Zlín: Dostál – Novák (81. Zahradník), Košák, A. Tkadlec, Sklenář (81. Vičánek), Železník (46. R. Tkadlec), Bartošák (46. Gettler), Jakubov, Venený (C) (69. Kolář), Slaměna, Nečas
    Náhradníci: Lebánek – Zahradník, Kolář, Vičánek, Gettler, R. Tkadlec

FK Příbram: Melichar – Jelínek, Benda, Duda (79. Švestka), Mezera, Jílek, Belej (70. Nezník), Hloušek, Polák, Sirotek (79. Nikl), Jandera (C)
    Náhradníci: Smrkovský – Nezník, Švestka, Nikl

Rozhodčí: Marek – Horák, Batík