Plzeň – Ostrava 1:1 (kon.) | Slavia – Sparta 2:1 (kon.) | Jablonec – Liberec 1:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:1 (1:0)
FC Baník Ostrava
Neděle 26.05.2019, 15:00 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA - Skupina o titul • 5. kolo

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 7:11. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:12. (17:32:09)

Z Plzně je to pro dnešek všechno, děkujeme Vám za pozornost a přejeme hezký zbytek dne.

Je za námi druhý poločas posledního utkání FORTUNA:LIGA – Skupina o titul, ve kterém Plzeň na domácí půdě neudržela ve druhém poločase vedení a s Baníkem remizuje 1:1. Baníku se povedlo srovnat po trefě Václava Procházky, bývalého plzeňského fotbalisty, což hostům pomohlo ke konečnému pátému místu a účasti v Baráži o Evropskou ligu.

Plzeň končí tuto sezónu na druhé místě a od roku 2011 neskončila ani v jedné ligové sezóně na horším než právě druhém místě, letos se však musí sklonit před mistrovskou Slavií, na kterou v končeném účtování ztratila pět bodů.

90+5

90+5
    Na začátku poslední nastavené minuty se Plzeň dostává k míči, ale daleko od branky Jana Laštůvky.

90+4
    Nastavený čas se pomalu přehoupl do druhé půlky, obraz hry se moc nemění. Hosté jsou u míče a snaží se ještě něco vymyslet.

90+3
    Tentokráte se Baníku zakončení nezdařilo a bude se kopat od plzeňské branky.

90+2
    Další standardní situaci budou rozehrávat hosté z Ostravy.

90+1
    Domácí se do zakončení sice dostali, ale po útočném faulu je veškerý vzruch zbytečný.

90
    Hlavní sudí Nenadál nastavuje ve druhém poločase pět minut.

90
    Z volného přímého kopu se hosté neprosadili, ale budou mít ještě k dispozici rohový kop.

89
    Hosté budou moci zahrávat standardní situaci.

88
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Daniel Kolář, přichází Lukáš Hejda.

88
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Milan Jirásek, přichází Arťom Mešaninov.

87
    Hosté nyní jen odkopávali míče, ale i tohle jim vyhovuje. Remíza by byla pro hosty jako vítězství, pokud se nezmění skóre v souběžně hraném duelu Jablonce s Libercem.