Plzeň – Jablonec 0:0 (18:00)
před zápasem
FC Viktoria Plzeň
0:0 (-:-)
FK Jablonec
Pondělí 16.09.2019, 18:00 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA • 9. kolo
Vsaďte si: 1.51 4.41 7.11
Videopřenos na TV Tipsport
   
  Vzájemné zápasy
  V minulé sezóně se díky nadstavbové části utkaly oba celky hned ve třech zápasech. Vždy v těchto zápasech vítězil domácí tým. Nejprve Jablonec doma 3:0, pak Viktoria těsně 1:0 a v rámci nadstavbové části pak 2:1. (22:04:05)
   
  FK Jablonec
  Severočeši se stejně jako dnešní soupeř z Plzně už soustředí jen na domácí soutěž a zatím se jim daří výborně. Jablonci zatím patří čtvrtá pozice s pouhým jedním bodem ztráty na svého dnešního soupeře. Před reprezentační pauzou to Jablonci šlo. Z posledních čtyř utkání zvládli hned tři zápasy vítězně, tým Petra Rady nezvládl pouze zápas v Příbrami, kde padl jednoznačně 4:0. Ani předtím to Jablonci příliš na hřištích soupeřů nešlo, od začátku sezóny získali jen bod za remízu v Českých Budějovicích. Napraví si dnes reputaci?
   
  FC Viktoria Plzeň
  Po vyřazení z evropských pohárů se nyní tým kouče Vrby soustředí už jen na domácí soutěž. Po rozpačitém utkání v Teplicích, kdy Plzeň jen remizovala, si v posledních dvou duelech připsali dvě výhry. Naposledy doma Plzeň jednoznačně přehrála Opavu 4:0 a v minulém kole před reprezentační pauzou poradili Západočeši na hřišti Přibrami 2:1.

  I po reprezentační pauze má Plzeň o motivaci postaráno, neboť momentálně ztrácí na vedoucí Slavii šest bodů, takže by se plný bodový zisk rozhodně hodil.
   
  Hezký pondělní podvečer z Plzně. V rámci 9. kola FORTUNA:LIGY se dnes v posledním utkání tohoto kola střetnou fotbalisté FC Viktoria Plzeň s hráči FK Jablonec. V DOOSAN Aréně to dnes bude hodně zajímavá podívaná, střetne se totiž druhý celek tabulky se čtvrtým, oba týmy pak před dnešním utkáním dělí jen jediný bod.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
   
   

  Jakub Vais

  Jan Picka


  Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

  Branky:


  FC Viktoria Plzeň:
  FK Jablonec:

  Rozhodčí: Proske – Kotík, Hock