Bohemians 1905 – Teplice 4:0 (kon.) | Opava – Karviná 0:0 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 0:1 (kon.)
Sparta – Plzeň 1:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:1 (0:0)
FC Slovan Liberec
Středa 27.05.2020, 18:00 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • FORTUNA:LIGA • 25. kolo

Ode mne je to vše, loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne. (19:54:15)

Máme konec zápasu, po kterém se radují liberečtí fotbalisté. O dnešním výsledku rozhodla padesátá minuta, kdy se prosadil Alexandru Baluta. Lepším týmem byli domácí, ale nedokázali využít své příležitosti a nezískávají tak ani bod.

90+3

90+3
    Pro vysoký míč si došel Nguyena a vyboxoval ho do autu.

90+3
    Faulován byl Čavoš a do vápna Liberce se dere i Jaroslav Drobný!

90+2
    Nepřesný pas od Havla skončil až u Nguyena.

90+1
    Daleko z branky musel vyběhnout Drobný a odkopnout míč před přibíhajícím Hromadou.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Alespoň do autu odhlavičkoval míč Ivan Schranz, domácí tak zůstávají na polovině soupeře.

87
    Faul na polovině hřiště, rozehrávat bude Liberec.
    86. Schranzův pokus nepřinesl nic vážnějšího.

86
    Po dobrém zpracování mohl zakončovat střídající Ivan Schranz, ale nezamířil přesně a míč poslal vedle liberecké branky.

85
    Slovan se zatáhl na svou polovinu a čeká, co soupeř vymyslí. Domácím se krátí čas, do konce zápasu už moc minut nezbývá.