Opava – Slovácko 1:1 (kon.) | Karviná – Č. Budějovice 0:0 (kon.) | Olomouc – Ostrava 2:3 (kon.)
Teplice – Jablonec 1:2 (kon.) | Slavia – Plzeň 0:0 (kon.)
FK Teplice
1:2 (0:1)
FK Jablonec
Neděle 07.06.2020, 17:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • FORTUNA:LIGA • 28. kolo

Já vám každopádně děkuji za sledování přenosu a u dalších utkání z teplických Stínadel se těším na vaší pozornost. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek. (18:57:02)

Velmi smolný zápas pro domácí Teplice. Po závěrečném hvizdu je na domácích patrné zklamání. Byli lepší ve druhém poločase, vyrovnali zásluhou Jakuba Řezníčka, přežili i pokutový kop, ale nakonec neberou z dnešního utkání ani bod! O tom rozhodl ve třetí nastavené minutě svou brankou Miloš Kratochvíl!

90+6

90+6
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jakub Považanec, přichází Tomáš Dočekal.

90+4
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jan Sýkora, přichází Tomáš Pilík.
    90+3. Miloš KRATOCHVÍL - 1:2

90+3
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Svěřenci Petra Rady se přeci jen dostávají do vedení! Stává se tak ve třetí minutě nastavení! Velkou práci předvedl u postranní lajny Dominik Pleštil, který se protáhl, našel centrem Libora Holíka, jenž míč sklepl prsy na MILOŠE KRATOCHVÍLA, jenž trefil z první naprosto přesně – 1:2! Asistence: Libor Holík.

90+2
    Daniel Trubač faulován na středu hrací plochy. Teplicím patří závěrečné chvíle.

90
    Hlavní sudí Ginzel nastavuje utkání o 5 minut!
    89. Žitný mohl rozhodnout, v závěru ho vychytal Hrubý

89
    Teplice přežily penaltovou, infarktovou chvilku a teď mohlo být na jejich straně ještě veseleji! Tomáš Kučera poslal parádní centr do šestnáctky, kde se prosadil Patrik Žitný, ale svou hlavičku z prostoru penalty poslal pouze do středu branky, kde byl nachystaný Vlastimil Hrubý!

88
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází David Černý.
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Tomáš Vondrášek, přichází Igor Paradin.
    84. K penaltě se postavil Krob, Grigar ho vychytal!

84
    Jan Krob (FK Jablonec) neproměňuje pokutový kop! Tomáš Grigar vychytal svého bývalého spoluhráče! Krob zvolil rasantní ránu do středu branky a domácí brankář stihl míč vykopnout nohou!

84
    Sudí Ginzel si prohlédl záznam a ukázal finálně na bod pro pokutový kop!

83
    Sudí Ginzel se běží podívat ještě na obrazovku!

82
    Pavel Čmovš trefil v souboji ve vápně Michala Jeřábka a sudí Ginzel ukázal na penaltový puntík. Čeká se však ještě na rozhodnutí VAR, zda opravdu bude Jablonec kopat pokutový kop.

81
    Jan Krob poté ještě centroval od rohového praporku a míč se odrazil od domácích, Tomáš Grigar musel míč vytáhnout nad břevno.

80
    Tomáš Vondrášek si hned připsal reparát, jelikož odvrátil centr Jana Kroba z přímého kopu.

Tomáš Suchánek

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 48. Jakub Řezníček – 20. Jeřábek (Hübschman), 90+3. Kratochvíl (Libor Holík)

Karty:   30. Kodeš (TEP), 74. Mareček (TEP), 79. Vondrášek (TEP)

Neproměněná penalta: 84. Krob (JAB), brankář Grigar zneškodnil

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:0. Rohy: 7:10.
    FK Teplice: Grigar – Vondrášek (C) (88. Paradin), Čmovš, Kodeš (46. J. Mareš), Hýbl (46. Radosta) – Žitný, Kučera, Mareček, Trubač, Moulis (88. Černý) – Jakub Řezníček.
    Náhradníci: Jakub Diviš – Paradin, Černý, Radosta, J. Mareš, Nazarov, Toutou Mpondo.

FK Jablonec: V. Hrubý – Li. Holík, Jeřábek, Plechatý, Krob – Hübschman (C) – Matoušek (65. Pleštil), Kratochvíl, Považanec (90+6. Dočekal), Sýkora (90+4. T. Pilík) – Doležal.
    Náhradníci: Hanuš – Štěpánek, T. Pilík, Hämäläinen, Dočekal, Chramosta, Pleštil.