HC Hořovice – Břeclav 3:0 (kon.) | IHC Přerov – Mad Parrots 5:0 (kont.) | Břeclav – Mad Parrots 5:0 (kont.)
Devils Zlín – HC Hořovice 3:2 (po pr.) | IHC Kladno – IHC Přerov 4:7 (kon.)
IHC Devils Zlín
3:2 (0:1, 2:1 - 1:0)
HC Cvočkaři Hořovice
Pátek 21.06.2019, 18:20 • Přerov • Finálový turnaj JERSEY 53 MČR dorostu inline hokeje • Semifinále

Konec zápasu. (19:20:56)

33:57
    Devils právě vstřelili branku!
    Zlín vítězí a postupuje do zítřejšího finále! Tomek pod tlakem jednou rukou vyslal do brejku FILIPA ŠINDELKA, který udělal stahovačku obránci a zakončil parádně z bekhendu pod břevno. Radost na straně jedné v kontrastu velkého smutku na straně druhé. Asistence: Michal Tomek.

32:39
    Zásah si nyní připisuje opět také Hamrla, který ustál situaci a schoval puk pod betonem.

32:23
    Šindelek byl sám před brankou, z otočky ale zakončoval vedle.

31:50
    Cvočkaři už se radovali, když po ráně Adamce dorážel Lochovský, ale brankář Hamrla opět skvěle zasáhl!

31:13
    Oba týmy hrají opatrně a moc dobře jsou si vědomy, co je ve hře.

30:41
    Žmola dostal přesný pas na pravou stranu, ale jeho ránu brankář Hamrla skvěle zneškodnil.

30:16
    Buly patřilo Hořovicím, které jdou dopředu.

30:01

Třicet minuty hry o vítězi nerozhodlo, čeká nás prodloužení hrané pět minut ve třech mužích na obou stranách.

30:00
    Druhý poločas skončil.

29:25
    Hořovičtí byli v útoku, ale ke střele se nedostali.

29:00
    Do konce zbývá přesně jedna minuta, podaří se někomu vstřelit rozhodující gól?

28:31
    Tým HC Hořovice právě vstřelil branku! Místo toho je ale srovnáno, dramatický duel pokračuje! LUKÁŠ PLOS dostal kotouč od Žmoly, schoval svoji ránu za obránce a jeho pokus propadl Hamrlovi u pravé tyče pod vyrážečkou – 2:2. Asistence: Jakub Žmola.

27:30
    Pojistku na výhru Zlína mohl dát Ševčík, pokus z levé strany byl ale sražen nad branku.

27:08
    Oddechový čas pro hosty.

27:08
    Zlín otáčí skóre a je blízko postupu do finále! Šindelek se vymotal s pukem na levé straně, odkud poté parádní křižnou přihrávkou našel na zadní tyči volného LUKÁŠE CHLUDILA a ten v jasné šanci nemohl minout. Asistence: Filip Šindelek.

26:00
    Znovu v šanci Šindelek, ale trefil jen vyrážečku Chloudy a na druhé straně Komínek branku přestřelil.

25:28
    Šindelek dostal od Chludila pas na pravý kruh, rána ze zápěstí byla avšak sražena nad branku.
    Branky a nahrávky: 19. Chludil (Ševčík), 28. Chludil (Šindelek), 34. Šindelek (Tomek) – 3. Komínek (Adamec), 29. Plos (Žmola)

IHC Devils Zlín: P. Hamrla – Chludil (C), Šindelek (A), Ševčík (A), Ramert, Valda, A. Hamrla, Tomek, Holba, Janovský.
    HC Cvočkaři Hořovice: Chlouda (Grmela) – Helikar, Kubata, Kovář, Vitásek – Komínek, Tůma, Lochovský, Kvasnička, Plos, Adamec (C), Straka, Žmola.

Rozhodčí: Blaha, Obadal