Devils Zlín – IHC Kladno 5:9 (kon.) | HC Hořovice – IHC Přerov 11:1 (kon.) | Devils Zlín – IHC Přerov 4:5 (po pr.)
IHC Kladno – HC Hořovice 2:4 (kon.)
IHC Devils Zlín
5:9 (1:3, 4:6)
IHC Čerti Kladno
Neděle 23.06.2019, 08:30 • Přerov • Finálový turnaj JERSEY 53 MČR mladších žáků inline hokeje • Semifinále

Konec zápasu. (09:20:09)

29:26
    Zlín se ještě snažil snížit, ale je mu odpískáno postavení hráče v brankovišti.

27:55
    Devils právě vstřelili branku!
    Na góly hodně bohatou druhou půli zápasu ještě vylepšil ERIK JANEBA, který z dorážky upravuje skóre na 5:9. Bez asistence.

27:17
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno se přibližuje magické desítce. Povedeným blafákem překonal brankáře Zábojníka KRYŠTOF DYK. Asistence: Adéla Šapovalivová.

26:21
    Dvě vteřiny po vypršení trestu Zlín snižuje zásluhou JANA UŘIČÁŘE. Asistence: Alex Nesrsta.

25:19
    Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín (Pavliš – 2 min., podrážení).

23:09
    Kladenští neohroženě směřují za vítězstvím. Osmou branku vstřelil JAKUB KOVÁČ. Asistence: Kryštof Dyk.

22:19
    Na 7:3 pro Kladno zvyšuje pěknou střelou ADÉLA ŠAPOVALIVOVÁ. Asistence: Matěj Voldán.

20:51
    Třetí branku Zlína v zápase obstaral JAN VALÁŠEK. Asistence: Jan Uřičář.

18:39
    Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín (Coufalík – 2 min., příliš mnoho hráčů).

17:09
    Odpověď Kladna je však blesková. Prosadil se KRYŠTOF DYK. Asistence: Jakub Kováč.

16:52
    Zlín snižuje zásluhou dorážky ERIKA JANEBY. Asistence: Alexandr Paták.

16:29
    Další akce Kladna, další gól. ADÉLA ŠAPOVALIVOVÁ střelou z prostoru mezi kruhy zkompletovala hattrick. Asistence: Kryštof Dyk.

16:13
    Obrana Zlína teď totálně propadla a Kladno tak znovu navyšuje své vedení. Do prázdné brány zametla kotouč ADÉLA ŠAPOVALIVOVÁ. Asistence: Jakub Kováč.

15:01

15:00

14:12
    Zlínský Nesrsta mohl v poslední minutě první půle přiblížit svůj tým na dostřel. Zblízka však Tuháčka nepřekonal.

12:20
    Také se Zlín se prosazuje a snižuje náskok Kladna. Střela JANA VALÁŠKA propadla Tuháčkovi přes beton do brány. Asistence: Richard Bečka.

Aleš Novotný

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 13. Valášek (Bečka), 17. Janeba (Paták), 21. Valášek (Uřičář), 27. Uřičář (Nesrsta), 28. Janeba – 8. Dyk (Šapovalivová), 12. Šapovalivová (Dyk), 12. Dyk (Klaus), 17. Šapovalivová (Kováč), 17. Šapovalivová (Dyk), 18. Dyk (Kováč), 23. Šapovalivová (Voldán), 24. Kováč (Dyk), 28. Dyk (Šapovalivová)

IHC Devils Zlín: Zábojník (Rajnoch) – Matula, Uhlík, Venený, Šiška, Pavliš, Janeba, Bečka, Uřičář, Coufalík, Paták, Nesrsta, Valášek
    IHC Čerti Kladno: Tuháček – Háž, Voldán, Dyk, Kováč, Černohorský, Klaus, Krása, Šapovalivová, Petera

Rozhodčí: Novotná, Novotný