Jihlava – Líšeň 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Chrudim 2:0 (kon.) | Brno – Vítkovice 1:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
3:2 (1:0)
SK Líšeň 2019
Pátek 23.08.2019, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 6. kolo

6. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí. Domácí kráčeli za jasnou výhrou, na 2:0 zvyšoval v 63. minutě Mikuš, ale domácí od té doby přestali hrát a hosté vycítili svou šanci. O deset minut později snížil Machálek a tři minuty před koncem srovnal stav Vintr. Ale o dvě minuty později vrátil vedení na stranu Jihlavy Lacko. Vysočina si tak do tabulku připisuje tři body a do sobotního duelu Pardubic bude na prvním místě. (19:56:47)

90+2

90+2
    Hosté vhazují na polovině hřiště, moc čau na vyrovnání již nemají.

90+1
    Hosté se mohli dostat do zajímavé možnosti, ale hlavní rozhodčí jim odpískal ofsajd.

90
    Druhý poločas bude o dvě minuty delší.

89
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Hosté se z vyrovnání dlouho neradovali. Domácí se z následujícího útoku prosazují, Zoubele uvolnil na levé straně Tomáše Smejkala, který přetáhl míč doprava na Jakuba Rezka, jenž sklepl míč na MATÚŠE LACKA, který posílá svůj celek do vedení.

87
    Líšeň právě vstřelila branku!
    A hosté se za svou aktivitu dočkali vyrovnání. Míč ve vápně propadl k MARKU VINTROVI, který si již věděl rady.

85
    Z pravé strany rozehrál rohový kop Jaroslav Machálek, ale se svými spoluhráči nedokázal ohrozit branku Vysočiny.

83
    Do šance se ve vápně dostával Lukáš Zoubele, ale nedokázal zkrotit skákající míč.

82
    Jaroslav Málek rozehrál z pravé strany rohový kop nakrátko na Elekana Retenu, jenž našel Adriána Čermáka, který se ale mezi tři tyče netrefil.

81
    Žlutou kartu vidí Luděk Vejmola.

81
    A vystřídáno má také Vysočina, autora úvodní branky Stanislava Klobásu nahrazuje Matúš Lacko.

80
    Centr Jaroslava Machálka z levé strany do vápna nenašel nikoho z adresátů.

79
    Hosté jsou nyní aktivnějším týmem a jsou častěji ve vápně soupeře.

78
    Tomáš Machálek si sice obhodil Petra Tlustého, ale k míči měl pak blíže Luděk Vejmola.

77
    Lukáš Zoubele oslovil na pravé straně nabíhajícího Lukáše Vaculíka, jmuž se ale centr do vápna nepovedl.

75
    Jaroslav Málek rozehrál rohový kop z pravé strany, ve vápně nejvýše vyskočil Michal Suchý, ale gólmana Vejmolu překonat nedokázal.

73
    Jaroslav Málek rozehrál z pravé strany rohový kop, ve vápně posunul míč Michal Suchý na TOMÁŠE MACHÁLKA, který udělal kličku Vejmolovi a dramatizuje páteční duel.