Jihlava – Hr. Králové 1:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:1 (1:0)
FC Hradec Králové
Pondělí 08.06.2020, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 21. kolo

Domácí se dostali do vedení ve 37. minutě, když střelu Rajmunda Mikuše tečoval Jan Král. Od dvacet minut později mohl navýšit vedení Vysočiny Lukáš Zoubele, ale trefil jen břevno. O vyrovnání se postaral v 69. minutě Soukeník. (19:55:13)

Dvacáté první kolo je dohráno i v Jihlavě. Oba celky si do tabulky připsaly po jednom bodu. Domácí již třetí zápas po sobě šli jako první vedení, ale prozatím se jim nepodařilo náskok navýšit a získat tak tři body.

90+3

90+3
    Hosté měli ještě jeden pokus ohrozi bránu, ale neúspěšně.

90+2
    Fares Šudajva poslal z pravé strany centr do vápna, ale Stanislav Klobása se k zakončení nedostal.

90+1
    Tomáš Smejkal poslal z levé srany centr do vápna, ale našel jen náruč Ottmara.

90+1
    Vysočina střídá, Lukáše Vaculíka nahrazuje Fares Šudajwa.

90
    Druhý poločas bude o tři minut delší.

89
    Tu rozehrál Jiří Kateřiňák, hosté se ale ve vápně provinili faulem.

89
    Diouf se provinil faulem a hosté budou zahrávat nějakých dvanáct metrů před velkým vápnem standardní situaci.

87
    Jakub Šípek na pravé straně velkého vápna vystřelil, ale jeho pokus šel mimo tři tyče.

86
    Pěknou akci předvedli domácí, na jejímž konci mělo být gólové zakončení Luise Arroya, ale ten o míč málem spíše zakopl.

85
    Vysočina střídá, Jana Javůrka nahrazuje Tomáš Svoboda.

84
    Jan Javůrek z levé strany rozehrál rohový kop, ale jeho centr nenašel nikoho ze spoluhráčů.

83
    Lukáš Vaculík z pravé strany rozehrál rohový kopna bližší tyč, kde hledal Arroya, jenž ale nezamířil mezi tři tyče.

82
    Rajmund Mikuš poslal z pravé strany centr do vápna, ale obrana Hradce byla pozorná.

81
    Luis Arroyo si navedl míč a vystřelil zpoza velkého vápna, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

78
    Ve vápně se ke střele dostal Stanislav Klobása a po něm i Luis Arroyo, ale aní jeden pokus nevedl k ohrožení branky.