Příbram – Slavia 0:0 (kon.) | Liberec – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Sparta – Slovácko 1:0 (kon.)
FK Příbram
0:0 (0:0)
SK Slavia Praha
Sobota 18.02.2012, 14:00 • Startip Aréna, Příbram. • Gambrinus liga

Rozhodčí nenastavuje ani jedinou vteřinu. Je tedy konec utkání mezi Příbramí a Slavií, které končí zřejmě zaslouženou remízou. Příbram byla v prvním poločase lepším týmem, ale nedokázala využít své šance, ve druhé půli se hosté zlepšili a hru vyrovnali. Každý tým si tedy po zásluze připisuje bod. Hezký zbytek dne. (15:53:53)

89
    Poslední minutky základní hrací doby. Míč na kopačkách Slavie Praha.

88
    Autové vhazování pro Slavii přesně na polovině hřiště.

87
    Šlapák fauluje u rohového praporku na polovině Slavie. Dnes je s velkou pravděpodobností gólu asi již nedočkáme.

86
    Poslední střídání Slavie. Odchází Hurka, přichází veterán Stanislav Vlček.

85
    A pro Krause dnešní utkání končí, je střídán Kdolským.

84
    Martin Kraus vidí žlutou kartu. Ostře fauluje ve středu hřiště.

82
    Příbram střídá, odchází skvěle hrající Lukáš Pleško a místo něj přichází Papšys.

81
    Škoda netrefuje z malého vápna příbramskou svatyni! Dostal skvělou přihrávku od Blažka, ale první gól utkání nedává.

79
    Mareš fauluje ve středu hřiště, dnes nehraje podle svých představ. Míč pro Slavii.

77
    Slavia podruhé střídá, odchází Jiří Böhm a na hřiště se podívá Zoran Milutinovič.

76
    Hurka zkoušel pozornost Hrušky z velké dálky, ale s jeho pokusem doprostřed branky si příbramský gólman poradil.

74
    A viděli jsme další tutovku, tentokrát na straně hostí! Böhm si udělal na Hrušku kličku, ale poté nepochopitelně špatně přihrál a z velké šance nebylo nic.

72
    Tak po dlouhé době další 100% šance a opět v ní byl domácí útočník Tomáš Krbeček! Postupoval sám na gólmana Berkovce, ale nedokázal ho prostřelit. Slávistický gólman vytahuje jeho střelu na roh.

71
    V posledních minutách vidíme hru plnou nepřesností na obou stranách. Ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit zajímavější a nebezpečnější šanci.