FK Příbram
2:2 (2:1)
FK Dukla Praha
Pátek 23.03.2012, 20:15 • Startip Aréna, Příbram • Gambrinus liga

Rozhodčí nenastavil ani jedinou minutu a ukončuje zápas. Příbram - Dukla Praha tedy 2:2. Viděli jsme poměrně pohledné utkání se spoustou šancí na obou stranách a dohromady čtyři branky. Myslím, že slušný úvod 22. kola. Z Příbrami se loučí Michal Mezera, přeji pěkný víkend. (22:07:19)

90
    Dukla právě vstřelila branku!
    A pohroma pro Příbram je na světě.. Domácí měli několik šancí na navýšení skóre, ale trestuhodně nedali a jsou za to potrestáni! Vyrovnání zařídil ONDŘEJ ŠVEJDÍK.

89
    Příbram naposledy střídá, odešel Mišun a přišel Papšys.

88
    V Příbrami se spustil pořádný liják. Navíc je jeden z hostujících hráčů ošetřován.

87
    Skvělý brejk Příbrami, na jehož konci byl Šlapák, který postupoval sám na gólmana Radu, ale ten ho vychytal.

85
    Žlutou kartu uviděl za faul na půli hřiště domácí Andrejevič.

84
    Dukla se stále marně snaží dostat do vápna domácích a vyrovnat.

81
    Poslední střídání Dukly. Odešel kapitán Gedeon a nahradil ho Podrazký.

80
    Druhé střídání Příbrami. Odchází T. Pilík a místo něj vběhl na trávník Kdolský.

78
    První střídání provádí také Příbram. Stažen ze hřiště byl Krbeček a nahradil jej Andrejevič.

76
    Příbram je teď zalezlá na vlastní půli, protože Dukla jí zavřela a okupuje zatím marně její vápno.

73
    Velikou šanci na vyrovnání zahazuje Dukla! Sám na bránu pelášil od půli hřiště Božič, ale těsně před Hruškou si míč předkopl a Hruška mu dokázal balón sebrat.

71
    Druhé střídání na hostující straně. Ze hřiště byl stažen zatím jediný střelec Dukly Lietava a nahradil ho Marek.

69
    Ve středu hřiště se uvolnil hostující Malý a napřáhl ke střele, ale branku minul.

67
    První žlutou kartu v utkání uviděl hostující Vrzal.

65
    Další velkou šanci zahazují domácí! Skvělý míč poslal na vápno Krbeček na volného Koukala, ten však ve skvěle pozici branku přestřelil!

63
    Ve velké šanci se ocitl domácí Šlapák! Narážečku předvedl Mišůn s Krbečkem a poté druhý jmenovaný našel ve vápně úplně volného Šlapáka ten však tváři v tvář Radovi pouze napálil jeho nohu.

60
    Hanousek se uvolnil u vápna a vyslal jedovatou střelu na branku domácích, ale Hruška si s míčem hravě poradil.